خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۹, 19th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۵ ساعت ۲۲:۵۳:۰۱

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ ملاقات مجید توکلی با خانواده پس از تحمل چهار ماه انفرادی

هرانا؛ ملاقات مجید توکلی با خانواده پس از تحمل چهار ماه انفرادی

خبرگزاری هرانا – خانواده مجید توکلی دانشجوی زندانی دانشگاه امیرکبیر صبح ۴ شنبه پس از مدتها سرگردانی و ممانعت مسئولین قضایی، موفق به دیدار فرزند خود شدند.

بنا بر اطلاع گزارشگران هرانا، خانواده مجید توکلی پس از ماه ها پیگیری مستمر موفق به ملاقات با مجید توکلی شدند، این دانشجوی زندانی در ملاقات با خانواده اش تأکید کرده است علی رغم درخواست های مکرر و ارسال نامه های فراوان از سوی وی خطاب به مسئولین زندان و مسولان قضایی، هنوز اجازه استفاده از تلفن و سایر حقوق یک زندانی را نیافته است، توکلی در این دیدار اعتراض شدید خود را نسبت به ادامه نگهداری غیرقانونی خود در سلول انفرادی اعلام کرد.

مجید توکلی که ۱۶ آذرماه پس از سخنرانی در دانشگاه امیرکبیر بازداشت شده است ۱۲۰ روز از ۱۳۰ روز این دوره از بازداشت خود را در سلول انفرادی گذرانده و هم اکنون نیز علی رغم گذشت حدود ۳ ماه از صدور حکم ۸ سال و ۶ ماه حبس در دادگاه انقلاب، همچنان به صورت غیرقانونی در سلول انفرادی بسیار کوچک و با شرایط دشوار در بند ۲۴۰ نگهداری می شود و از کلیه امکانات یک زندانی مانند تماس تلفنی، کتاب، روزنامه وحتی کاغذ و قلم محروم است.

مسئولین زندان همچنین مانع از تحویل وسایل شخصی مجید از جمله لباسهای او توسط خانواده اش به وی شدند و اعتراض خانواده وی به مأمورین زندان نیز بی نتیجه ماند

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید