خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۸, 9th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۸/۱۲/۲۴ ساعت ۹:۰۸:۰۵

    خانه  > زندانیان  >  صدور قرار وثیقه برای مرخصی به لیلاز

صدور قرار وثیقه برای مرخصی به لیلاز

خبرگزاری هرانا – علیزاده طباطبایی، وکیل مدافع سعید لیلاز، بیان کرد که جکم موکلش در دادگاه تجدید نظر به ۵ سال کاهش پیدا کرده است و برای وی قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی صادر شده است.

علیزاده طباطبایی در گفت و گو با ایسنا، از کاهش محکومیت موکلش در دادگاه تجدیدنظر خبر داد و گفت: برای موکلم از سوی اجرای احکام دادسرای انقلاب قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی صادر شده است.

 

علیزاده طباطبایی با بیان این مطلب، اظهار کرد: بر اساس رای صادره از سوی شعبه ۵۴ دادگاه تجدیدنظر، جرایم تبلیغ علیه نظام، اخلال در نظم و اجتماع و تبانی برای اقدام علیه امنیت فعل واحد است بنابراین مشمول یک مجازات می‌شود که ۵ سال حبس تعیین شده است.

وی افزود: دادگاه تجدیدنظر ۲ سال حبس برای اتهام توهین به مسوولان را به یک سال حبس تقلیل داده و مجازات شلاق را منتفی اعلام کرده است.

علیزاده طباطبایی همچنین از صدور قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی برای ارایه مرخصی به سعید لیلاز خبر داد و گفت: به دلیل این‌که حکم موکلم قطعی شده است برای دریافت مرخصی اقدام کردیم و شعبه‌ ۶ اجرای احکام دادسرای انقلاب با درخواست مرخصی موافقت و قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی برای موکل صادر کرد که به محض تودیع وثیقه، سعید لیلاز به مرخصی می‌آید.

بر اساس این گزارش، سعید لیلاز از سوی دادگاه بدوی در مجموع به ۹ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید