خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۹, 20th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۱۸ ساعت ۶:۴۶:۱۲

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مادر کیانوش آسا : تا روز مجازات قاتل فرزندم ساکت نمی نشینم

مادر کیانوش آسا : تا روز مجازات قاتل فرزندم ساکت نمی نشینم

خبرگزاری هرانا – مادر کیانوش آسا، دانشجوی دانشگاه علم و صنعت که در تجمع میلیونی ۲۵ خرداد مورد اصابت گلوله قرار گرفت خواهان پاسخ گویی مسئولان و معرفی آمران و عاملان قتل فرزندش شد.

فاطمه فلاح، مادر کیانوش آسا با اشاره به دستگیری کامران آسا،پسر دیگرش و آزادی وی با قید وکالت گفت:تا روز مجازات قاتل فرزندم ساکت نمی نشینم.

وی درباره پرونده کیانوش در دادسرای جنایی به سایت روز گفت: هیچ جوابی تاکنون به ما نداده اند. دو بار از دادسرای جنایی ما را احضار کردند و از ما پرسیدند که خواسته شما چیست؟ گفتیم ما می خواهیم آمران و عاملان قتل پسرم معرفی و مجازات شود و در حال حاضر نیز پرونده را از دادسرا به اداره آگاهی فرستاده اند

وی از بی نتیجه بودن نامه نگاری با رییس قوه قضاییه خبر داد و گفت: هیچ پاسخ و واکنشی از سوی رئیس قوه قضائیه که در اصل ایشان مورد خطاب ما بودند، ندیدیم و هیچ توجهی به درخواست ما نشد. از میان تمام این ارگان ها و افرادی که نامه را برایشان فرستادیم فقط دفتر آقای علی لاریجانی، به ما جواب داد که آن هم نوشته بود نامه را به دادستانی تهران ارجاع داده است

کیانوش آسا به اتفاق دوستان خودش در تجمع ۲۵ خرداد شرکت کرده اما بعد از شلوغی و ازدحام جمعیت مورد اصابت رگلوله قرارگرفت و کشته شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید