خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۹, 19th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۶ ساعت ۱۲:۵۲:۲۰

    خانه  > زندانیان  >  با وجود قرار قبلی، دادستان کرمانشاه با مادر کاوه کرمانشاهی ملاقات نکرد

با وجود قرار قبلی، دادستان کرمانشاه با مادر کاوه کرمانشاهی ملاقات نکرد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته، چهارشنبه ۲۵ فروردین، با وجود قرار قبلی، مادر کاوه کرمانشاهی موفق به ملاقات با دادستان کرمانشاه نشد.

مسئولان دادگاه انقلاب کرمانشاه، ساعت ۸:۳۰ را برای ملاقات فرنگیس داوودی با دادستان کرمانشاه از پیش تعیین کرده بودند اما پس از حضور وی در روز و ساعت مقرر اعلام شد: دادستان کرمانشاه در محل حضور ندارد و نمی‌توانید با او ملاقات کنید.

به گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر، این درحالی است که بنابر آخرین گزارش‌ها، کاوه قاسمی کرمانشاهی فعال حقوق بشر، “تحت فشار و شکنجه شدید” برای اقرار به اتهام “جاسوسی” قرار دارد و از وضعیت روحی و جسمی مناسبی در بازداشتگاه اطلاعات کرمانشاه برخوردار نیست.

مادر کاوه پیش از این، با اشاره به مشکلات جسمی فرزندش و نیاز مبرم وی به پزشک متخصص، نسبت به وضعیت جسمی پسرش به شدت اظهار نگرانی کرده بود. این فعال حقوق بشر چندین‌بار از ناحیه دهان و دندان مورد عمل جراحی قرار گرفته و تحت نظارت دائمی پزشک بوده است.

شایان ذکر است، کاوه قاسمی کرمانشاهی، فعال حقوق بشر، عضو کمپین یک میلیون امضا، سازمان حقوق بشر کردستان و عضو ادوار تحکیم وحدت، بیش از ۷۰ روز است که در سلول انفرادی بازداشتگاه اطلاعات کرمانشاه به سر می‌برد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید