خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۹, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۸ ساعت ۸:۱۳:۲۱

    خانه  > سایر گروهها  >  انتقاد مهدی کروبی از نحوه برخورد با فعالان مدنی و دانشجویی

انتقاد مهدی کروبی از نحوه برخورد با فعالان مدنی و دانشجویی

خبرگزاری هرانا – مهدی کروبی،  نامزد معترض به انتخابات ۲۲ خرداد با انتقاد شدید از رویه فعلی در برخورد با فعالان مدنی و دانشجویی، ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر با اتخاذ عقلانیت و تدبیر از سوی طیف حاکم ،زندانیان به آغوش خانواده و جامعه خود بازگردند.

به گزارش کلمه،  امین احمدیان، همسر بهاره هدایت در دیدار با کروبی با اشاره به پرونده ،روند رسیدگی و اتهامات وارده به همسرش ، از رویکرد غیر قابل توجیهی که مسئولان امنیتی در وارد آوردن اتهامات متعدد و بی اساس و پرونده سازی برای فعالین مدنی و دانشجویی پیشه کرده اند انتقاد کرد.

 

همسر بهاره هدایت ، نامگذاری یک روز در سال به نام روزآزادی بیان از سوی دفتر تحکیم وحدت را به عنوان یکی از اتهامات همسرش ذکر کرده و گفت: متاسفیم که پس از چند دهه از انقلابی که یکی از اصلی ترین آرمان هایش آزادی بیان بود اکنون مشاهده میکنیم یکی از اتهامات متعددی که به خانم هدایت وارد گردیده بدعت گذاری از طریق نامگذاری یک روز در سال به نام روز آزادی بیان و پاسداشت آن توسط وی و سایر دوستان مجموعه تحکیم وحدت می باشد!!

 مهدی کروبی نیز رویه فعلی در برخورد با فعالان مدنی و دانشجویان را در سرکوب خواسته های مشروع مردم کم اثر خواند و گفت: متاسفانه این روزها شاهدیم که حتی با کوچکترین و معمول ترین مراسم و مناسبتها با نگرش و دید امنیتی مواجهه و برخورد می شود. اما ادامه این نوع رفتارها نه تنها باعث دلسرد شدن جامعه و کوتاه امدن آنان از خواستهای مشروع خود نخواهد گردید بلکه باعث نارضایتی بیشتر مردم از اوضاع حاکم می شود.

گفتنی است، بهاره هدایت عضو شورای مرکزی و مسئول روابط عمومی دفتر تحکیم وحدت است که بیش از ۴ ماه است در بند ۲۰۹ زندان اوین به سر می برد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید