خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  جوادی حصار بدون تفهمیم اتهام در زندان اطلاعات

جوادی حصار بدون تفهمیم اتهام در زندان اطلاعات

خبرگزاری هرانا – «محمد‌صادق جوادی‌حصار» عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، مسوول این حزب در خراسان و هم‌‌چنین مدیر مسوول روزنامه توقیف شده «توس» قریب به نود روز است که توسط اداره اطلاعات خراسان رضوی دست‌گیر شده است و علی‌رغم این زمان طولانی هنوز امکان داشتن وکیل ندارد.

به گزارش رادیو کوچه، قاضی حیدری مسوول پرونده معتقد است که روند تحقیقات به حدی نرسیده است که نیاز به وکیل باشد. به این ترتیب علی‌رغم تلاش خانواده این روزنامه‌نگار و فعال سیاسی تاکنون وکیل پیشنهادی نتوانسته است از موکلش امضای وکالت بگیرد.

جوادی‌حصار یکی از حامیان مهدی کروبی کاندیدای معترض ریاست جمهوری در مشهد بود. او پس از بازجویی‌های مداوم بنابر اظهارات خانواده‌اش از انفرادی به بند عمومی منتقل شده است.

به گفته خانواده وی چندی پیش این فعال در تماسی کوتاه خبر داد که از سلول انفرادی خارج شده و به بند عمومی منتقل شده است. خانواده و نزدیکان آقای جوادی حصار اطلاعی از دلیل دست‌گیری، اتهام‌های وارده و مدت ادامه این شرایط ندارند. قاضی پرونده در پاسخ پی‌گیری‌های آنان فقط اشاره کرده است که پرونده در روالی طبیعی قرار دارد.

وی در حدود سه ماه قبل با احضار به ستاد خبری اداره اطلاعات خراسان رضوی جهت پاره‌ای توضیحات فرا‌خوانده شد و بعد از آن تا عصر در این ستاد بازجویی و به همراه ماموران آن اداره به خانه آمده که این ماموران با تفتیش خانه وی برخی لوازم شخصی او را به همراه خود وی برده‌اند و تاکنون خبری جز این از وی در دست‌رس نیست.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید