خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  توضیحات وکیل مهدی هاشمی درباره پرونده وی

توضیحات وکیل مهدی هاشمی درباره پرونده وی

خبرگزاری هرانا – سید محمود طباطبایی گفت:” قبل از تعطیلات احضاریه‌ای بدون درج علت احضار که مشخص شود به عنوان مطلع احضار شده یا متهم به نام آقای مهدی هاشمی به آدرس منزل وی ارسال شده بود و در احضاریه محل حضور را شعبه چهارم بازپرسی مستقر در دادسرای مرکز اعلام کرده بودند.”

به گزارش ایسنا، وکیل مدافع مهدی هاشمی با تایید ابلاغ احضاریه‌ای برای موکلش قبل از تعطیلات، گفت که به بازپرسی پرونده اعلام کرده که با توجه به حضور موکلش در خارج از کشور در صورت ضرورت برای حضور در دادسرا، این موضوع به وی اطلاع داده شود که تاکنون هیچ درخواستی مبنی بر اعلام آدرس قانونی وی از سوی بازپرسی ارسال نشده است.

 وکیل مدافع مهدی هاشمی یادآور شد: با مراجعه به بازپرسی مستقر در زندان اوین به وی اعلام کردم احضاریه ارسالی چندین اشکال قانونی دارد، نخست این که مشخصات احضار شونده و نام پدرش با مشخصات موکل همخوانی ندارد. دیگر این که محل احضار دادسرای مرکز اعلام شده و هم چنین علت احضار اعلام نشده است.

وی با بیان این که تاکنون هیچ درخواستی مبنی بر اعلام آدرس قانونی وی از سوی بازپرسی ارسال نشده است، اظهار کرد: انتظار داریم دستگاه قضایی بدون تاثیر از فضاسازی‌های غیر منصفانه که علیه خانواده آقای هاشمی در رسانه‌های وابسته به جریان خاصی در طول ۱۰ ماه گذشته انجام شده؛ اقدامات خود را طبق قانون انجام دهد

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید