خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹, 23rd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۴ ساعت ۷:۵۲:۰۱

    خانه  > کارگران  >  اخراج کارگران و تعطیلی بزرگترین کارخانه نوشابه سازی خاورمیانه

اخراج کارگران و تعطیلی بزرگترین کارخانه نوشابه سازی خاورمیانه

خبرگزاری هرانا –  کارکنان شرکت تولید نوشابه خرمنوش خرمشهر اخراج شدند و این واحد تولیدی که یکی از بزرگترین خطوط تولید نوشابه در خاورمیانه و ایران محسوب می شود، تعطیل شد.

بر اساس این گزارش، روند مدیریت های غلط در دوران سرپرستی امور اقتصادی دفتر تبلیغات اسلامی قم و تعویض مکرر مدیران کار این کارخانه را به تعطیلی کشانده است.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، مدیریت این کارخانه در دی ماه گذشته با خرید سنوات پرسنل خود از قرار سالی شش ماه با آنان تسویه حساب و کارخانه را تعطیل می کند.

البته این روند با اقدام غیر قانونی در تشکیل حساب شخصی برای مدیرعامل و یکی از اعضای جدید هیئت مدیره صورت گرفته است در خصوص بستن این کارخانه که بدهی های زیادی از جمله به سیستم بانکی و بیمه دارد نکات جدیدی را در خصوص این واحد تولید افشا نمود.

این گزارش می افزاید در همین حال مدیرعامل جدید این کارخانه که بازنشسته یکی از ادارات است از همین کارخانه ورشکسته و تعطیل شده اضافه حقوقی یک میلیون تومانی می گیرد تا خرمشهر بهشت مدیران پروازی شود.

این مدیر که از دیار رستم آباد البرز به خرمشهر اعزام شده است در حال مرخصی هم از امتیازات اضافه حقوق و سایر مزایا بهره می برد.

یکی از نکات جالب توجه در اخراج کارکنان این واحد صنعتی کنار گذاشتن دو نفر از کارکنان بخش فنی آن بوده است که اخیرا برای توجیه و آموزش دستگاه های جدید خط تولید به کشور آلمان اعزام شده بودند که یکی از این دو نفر از پرسنل قدیمی کارخانه خرمنوش خرمشهر هم اکنون برای امرار معاش بر روی تاکسی کار می کند

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید