خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بهای انسانی زیستن- برای نصور/ فروغ سمیع نیا

بهای انسانی زیستن- برای نصور/ فروغ سمیع نیا

بیش تر از یک ماه است که پشت دیوارهای بلند اوینی بدون هیچ پاسخی و بدون هیچ اتهام مشخصی .

این روزها که هر کس اتهام های ناباورانه ای را به دوش می کشد منتظریم تا ببینیم به تو چگونه اتهامی را می توانند روا دارند. کدام اتهام است که بتواند توان به دوش کشیدن دفاع از حقوق دیگران را داشته باشد . کدام اتهام یارای اینهمه مهربانی و دغدغه انسانی زیستن را دارد .

دیوارهای بلند اوین این روزها در مقابل کسانی که به جرم دوست داشتن انسانها در بندند خجالت زده است. چون با اینهمه بلندی هنوز نتوانسته درمقابل بلندی ایمانتان عرض اندام کند .
در وبلاگت نوشته ای که، نوشتن راهی است برای خلق دنیایی بدون خدا و تقدیر و درد . نوشته ای که دغدغه انسان داری اما دوست من خداوندان تقدیر و درد انسان را به بهانه نوشتن در بند می کنند تا جامعه پر از خدا ، تقدیر و درد باشد .

گفته اند نصور نقی پور تحت فشار است و از خانواده می خواهد تا کارش را پیگیری نکنند گفته اند فشار بر نصور بسیار است تا اعتراف کند .

دوست من مقاومت نکن و اعتراف کن .

اعتراف کن که انسانها را دوست داری .

اعتراف کن به دنبال عشق و آزادی بوده ای ،که زیبایی را دوست می داری ، که دغدغه انسان داری.

اعتراف کن برای اشک چشم مادران عزادار گریسسته ای .

اعتراف کن ۱۴ ساعت کار در شبانه روز باعث نشده که به روز مرگی دچار شوی .

اعتراف کن دغدغه نان مانع اندیشیدنت نشده است، که صدای پر مهیب کارخانه محل کارت نیز مانع شنیدن صدای رنج انسانها نشده است .

اعتراف کن …

اینهمه اعترافات برای زندانی بودنت کافی است نصور عزیز. پس در زندان بمان تا تاوان همه دوست داشتن هایت را بدهی زیرا در این سرزمین بهای دوست داشتن زندان و شکنجه است .

انتشار: کمپین ۱۱ اسفند

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید