خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۹, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۲۱ ساعت ۶:۴۰:۵۰

    خانه  > اندیشه و بیان  >  معاون سابق آموزش و پرورش شهرستان بابلسربازداشت شد

معاون سابق آموزش و پرورش شهرستان بابلسربازداشت شد

خبرگزاری هرانا – معاون سابق آموزش و پرورش در شهرستان بابلسر پس از احضار به اداره اطلاعات استان مازندران بازداشت و به بازداشتگاهِ اطلاعات ساری منتقل شد.

به گزارش کلمه،  بازداشت تاری، رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در شهرستان بابلسر بعد از آن صورت گرفت که نزدیک به دوماه از بازداشت یاسر یوسف زاده، دیگر فعال انتخاباتی جهت اخذ اعتراف بر علیه وی سپری شده است.

بر اساس این گزارش، یاسر یوسف زاده که از ۲۲ بهمن ماهِ گذشته تا روز ۱۴ فروردین ماهِ جاری را در سلول انفرادی زندان بابل(متی کلا) و ساری گذرانده بود، شدیدا تحت فشار بوده تا علیه تاری دست به اعترافاتی خاص بزند.

ماموران وزارت اطلاعات، در نهایت پس از آ نکه نتوانستد از یوسف زاده اعتراف بگیرند وی را تنها به اتهام “نشر اکاذیب” و با وثیقه ۵۰ میلیون تومانی موقتا تا تشکیل دادگاه آزاد کردند.

خاطر نشان می شود،  تاری رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی قبلا معاون سابق آموزش پرورش شهرستان بابلسر و از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و امیرکبیر در رشته مکانیک می باشد که نزدیک به دوماه، در بدترین شرایط روحی بوده و اولین سالگرد ازدواجش در نوروز امسال را در سلول انفرادی گذراند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید