خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۸۸, 27th of October 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۸/۱۲/۲۸ ساعت ۶:۵۹:۳۳

    خانه  > زندانیان  >  بهمن احمدی امویی به مرخصی آمد

بهمن احمدی امویی به مرخصی آمد

بهمن امویی احمدی، خبرنگار که در تاریخ ۳۰ خرداد بازداشت شده بود و به پنج سال زندان مجکوم شده است، با تودیع وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی روز ۲۸ اسفند ماه از زندان آزاد شد.

خبرگزاری هرانا – یکی از روزنامه نگاران زندانی که از سی خرداد در بازداشت به سر میبرد، با تودیع قرار وثیقه روز ۲۸ اسفند ماه از زندان آزاد شد.

 

به گزارش تا آزادی روزنامه نگاران زندانی، بهمن احمدی امویی، یکی از روزنامه نگاران بازداشت شده پس از موج بازداشت های انتخابات با تودیع قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی روز ۲۸ اسفند ماه از زندان آزاد شد.با وجود تماس تلفنی مسولان دادستانی تهران مبنی بر موافقت با مرخصی بهمن احمدی امویی و تودیع وثیقه از طرف خانواده وی، هنگام تحویل مدارک با درب بسته دادستانی مواجه شدند.

بر اساس تماس تلفنی دادستانی تهران با خانواده وی، از آنان خواسته شد که هرچه سریعتر برای تودیع قرار وثیقه به شعبه ۶ اجرا ی احکام واقع در دادگاه انقلاب مراجعه کنند.اما پس از انجام مراحل اداری، خانواده وی با درهای بسته دادستانی روبرو شدند.درحالیکه روز گذشته به آنان گفته شده بود که نهاد های قانونی برای رسیدگی به این کار تا ظهر مشغول کار هستند.

در حالیکه به نظر می رسید امکان آزادی این روزنامه نگار وجود ندارد، ساعاتی پیش این روزنامه نگار از زندان آزاد شد.

بهمن احمدی امویی، که  ۹ ماه را در زندان به سر برد، در دادگاه تجدید نظر به ۵ سال حبس محکوم شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید