خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۸۹, 14th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۲ ساعت ۲۱:۰۴:۰۷

    خانه  > زنان  >  با تصویب لایحه حمایت از خانواده مجلس از مردان تنوع‌طلب حمایت می‌کند

با تصویب لایحه حمایت از خانواده مجلس از مردان تنوع‌طلب حمایت می‌کند

خبرگزاری هرانا – از نظر روان‌شناسان مردانی که بعد از ازدواج باز هم به تنوع‌طلبی می‌پردازند بیمار هستند و باید به روانشناس مراجعه کنند و مجلس نباید با تصویب چنین لایحه‌ای از این مردان حمایت کند/مجلس بازهم باید لایحه راه نگه دارد. ایلنا: یک نماینده سابق مجلس، معتقد است که با توجه به شرایط سیاسی و اجتماعی کشور زمان فعلی وقت مناسبی برای بررسی لایحه حمایت از خانواده نیست و مجلسیان نباید از این فرصت که فعالان حقوق زنان نمی‌توانند اعتراض‌های خود را ابراز کنند برای تصویب لایحه حمایت از خانواده استفاده کنند.

شهربانو امانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: مجلس نباید در زمان فعلی که فعالان اجتماعی و حقوق زنان به دلایل گوناگون از صحنه فعالیت‌های اجتماعی غایب شده‌اند به تصویب لایحه حمایت از خانواده بپردازد.

او تصریح کرد: با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور و دغدغه و نگرانی که مردم از اوضاع مملکت خود دارند مسائل اجتماعی و حقوق زنان در حاشیه قرار گرفته و در چنین شرایطی مجلس نباید سوء استفاده کند و به تصویب از لایحه حمایت از خانواده بپردازد.

او توضیح داد: لایحه حمایت از خانواده اشکالات جدی حقوقی و مدنی دارد و در کشوری مانند ایران که اهمیت فراوانی برای کانون خانواده قائل است نباید چنین لایحه‌ای با شکل فعلی به تصویب برسد.

امانی گفت: از نظر روان‌شناسان مردانی که بعد از تشکیل زندگی مشترک باز هم به تنوع‌طلبی می‌پردازند بیمار هستند و باید به روانشناس مراجعه کنند و مجلس نباید با تصویب چنین لایحه‌ای به حمایت از این مردان بپردازد.

او پیشنهاد داد مجلس از بررسی لایحه حمایت از خانواده در حال حاضر دست بردارد و این لایحه را مسکوت بگذارد تا کارشناسان حوزه خانواده و زنان تحقیقات لازم را در رابطه با چگونگی مواد جنجال‌برانگیز لایحه انجام داده و پیشنهادات مناسب برای اصلاح را ارائه کند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید