خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۹, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۵ ساعت ۵:۴۹:۵۵

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  وضعیت وخیم جسمی نایب رییس سابق شورای تهران دفتر تحکیم وحدت در زندان اوین

وضعیت وخیم جسمی نایب رییس سابق شورای تهران دفتر تحکیم وحدت در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – طی هفته های گذشته اخباری مبنی بر وخامت حال جسمی شبنم مدد زاده، نایب رییس سابق شورای تهران دفتر تحکیم وحدت منتشر شد که حاکی از عدم رسیدگی پزشکی و مداوای او در زندان بود.

 

به گزارش کمپین حقوق بشر ایران، بهروز علوی عضو انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم و فعال دانشجویی وضعیت جسمی شبنم مدد زاده را وخیم توصیف کرد و گفت: ” متاسفانه شبنم وضعیت جسمی خوبی ندارد. دو هفته پیش به حالت غش و ضعف افتاده بود که او را پیچیده در پتو به بهداری اوین منتقل می کنند.” طی هفته های گذشته اخباری مبنی بر وخامت حال جسمی شبنم مدد زاده، نایب رییس سابق شورای تهران دفتر تحکیم وحدت منتشر شد که حاکی از عدم رسیدگی پزشکی و مداوای او در زندان بود.

 شبنم مددزاده، متولد ۱۳۶۷ از ابتدای اسفند ماه ۱۳۸۷، به شیوه ای نامتعارف و به دلایلی نامعلوم توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد و از آن تاریخ در زندان اوین نگهداری می شود. انتقال این زندانی سیاسی به بند معتادان به مواد مخدر موسوم به بند متادون توسط دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی، اعتراض شدید مدافعان حقوق بشر و پوشش وسیع رسانه‌ای در بین رسانه‌های غیر حکومتی را در بر داشت.

 

 

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید