خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  نمایندگان ساختمانی سراسر کشور خواستار اجرای آیین نامه بیمه کارگران شدند

نمایندگان ساختمانی سراسر کشور خواستار اجرای آیین نامه بیمه کارگران شدند

خبرگزاری هرانا – نمایندگان کارگران ساختمانی سراسرکشور با حضور در محل خانه کارگر تهران و طی نشستی خواستار عمل دولت به قول خود مبنی بر تهیه و ابلاغ و اجرای آیین‌نامه بیمه کارگران ساختمانی شدند.

به‌گزارش‌ ایلنا، این نمایندگان کارگری تاکیدکردند: از دولت احمدی‌نژاد که زیر بار بیمه کارگران ساختمانی آن هم با نرخ حق بیمه ۷ درصد رفته است تشکر می‌کنیم اما از وزیر رفاه و مدیرعامل تامین اجتماعی به دلیل عدم اجرای این خواسته گله‌مند هستیم.

آنان با اشاره به دعوت از مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای حضور در این نشست گفت: وی نه‌تنها در این نشست حاضر نشده است بلکه حتی حاضر نشده تا نماینده‌ای از سازمان را هم به این نشست بفرستد.

نمایندگان کارگران ساختمانی سراسر کشور با اشاره به تصویب بودجه ۸۱ میلیارد تومانی بیمه کارگران ساختمانی در دولت اظهار داشت: حتی نامه‌هایی را هم از نمایندگان مجلس به وزیر رفاه و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی داده‌ایم و خواستار اجرای هرچه سریع‌تر بیمه کارگران ساختمانی شده‌ایم اما خبری از اجرا نیست.

در این نشست نمایندگان کارگران ساختمانی ورامین، تبریز، شمیران، شیراز، قم، زنجان، ابهر و خرمدره، تهران، یزد، کرمان، کرمانشاه، ساری، قائم‌شهر، تبریز، بابلسر، آمل و ری حضور داشتند

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید