خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۹, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۳۰ ساعت ۱۲:۱۲:۲۵

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  پدر میلاد اسدی، دانشجوی دربند: جرم پسرم تلاش برای آزادی است

پدر میلاد اسدی، دانشجوی دربند: جرم پسرم تلاش برای آزادی است

خبرگزاری هرانا – پدر میلاد اسدی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت که حدود ۱۴۰ روز را در بازداشت به سر می برد، گفت: “منصفانه نیست که یک بحران ملی این چنین از میان فرزندان این کشور و انقلاب قربانی بگیرد”.

به گزارش ادوار نیوز، سید جلال اسدی در آستانه برگزاری دادگاه فرزندش در روز ۳۱ فروردین ماه سال جاری گفت: “حتی اگر با بدبینی کامل به پرونده و اتهامات فرزندم نگاه شود در این حالت هم هر انسان منصفی گواهی می دهد که انگیزه میلاد انگیزه شرافتمندانه ای بوده و او به عنوان یک فعال دانشجویی تنها دغدغه بهبود اوضاع ملت و میهن اش را داشته است و حتی اگر اکنون حاکمیت معتقد است که در این مسیر فرزندم دچار خطا شده این مطابق عدالت نیست که به انگیزه های انسانی و ملی و دینی او که همان تلاش برای آزادی، مردمسالاری و منافع ملی بوده است بی توجهی شود و مانند یک مجرم عادی با او برخورد شود”.

پدر میلاد اسدی  افزود: ” منصفانه نیست که یک بحران ملی این چنین از میان فرزندان این کشور و انقلاب قربانی بگیرد، مگر این بچه ها در فضای همین نظام  تربیت نشده اند؟ دانشجویانی مانند فرزند من که به جای آنکه سر در زندگی شخصی و پیشرفت های فردی خود داشته باشند بهترین روزهای جوانی خود را در راه فعالیت سیاسی و اجتماعی با هدف بهبود وضعیت جامعه قرار دادند و اینک ماه هاست در زندان به سر می برند”.

پدر این دانشجوی زندانی ادامه داد: “سالها پیش از سوی بالاترین مقام کشور گفته شد خدا بشکند دستهایی را که نمی خواهند دانشجویان ما سیاسی باشند، اما در شرایط فعلی که فرزند ما در یک نهاد دانشجویی شناخته شده و با سابقه انقلابی مثل دفتر تحکیم وحدت مشغول به فعالیت اصلاحی بوده همین فعالیت ها کار وی را مانند یک مجرم به دادگاه کشانده است و این حق خانواده من نیست که مانند خانواده یک بزهکار هر روز و هر هفته درگیر رفت و آمد به زندان و دادگاه و … باشیم” .

گفتنی است میلاد اسدی عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت و از حامیان مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید