خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۹, 21st of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۳۰ ساعت ۸:۵۱:۱۹

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  تجمع اعتراضی دانشجویان تربیت معلم

تجمع اعتراضی دانشجویان تربیت معلم

خبرگزاری هرانا – دانشجویان دانشگاه تربیت معلم، ظهر امروز در اعتراض به کیفیت نامناسب غذا تجمع کردند.

براساس این گزارش، دانشجویان دانشگاه تربیت معلم در اعتراض به کیفیت نامناسب غذای سلف، در مقابل سلف سرویس دانشگاه تجمع کرده و سینی‌های غذای خود را بر زمین گذاشتند.

 

به گزارش فارس، پس از حضور حبیبی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تربیت معلم، دانشجویان برای بیان مشکلات صنفی و رفاهی خود در سالن شماره یک دانشگاه گرد آمدند.

در ابتدای این جلسه دانشجویان با برگزاری تریبون آزاد به بیان مشکلات و خواسته‌های صنفی خود پرداختند. “کیفیت بد غذای سلف سرویس “، “کمبود سرویس ایاب و ذهاب داشجویان و برخی امکانات رفاهی در خوابگاه “، “عدم حمایت‌های لازم معاونت فرهنگی و دانشجویی از انجمن‌های علمی و مشکلات مالی این انجمن‌ها ” و “کیفیت بد آب دانشگاه ” از عمده مشکلات عنوان شده توسط دانشجویان در این جلسه بود.

 

در ادامه این جلسه حبیبی با ارائه توضیحاتی قول داد تا نسبت به رفع هر چه سریعتر مشکلات مربوط به طبخ غذا از نظر کیفیت و مسائل بهداشتی اقدام کند، همچنین چند نفر از دانشجویان به عنوان نماینده این جمع برای پیگیری مسائل صنفی انتخاب شدند.

به گفته برخی دانشجویان این دانشگاه، در تجمعات برگزار شده در طی چهار سال گذشته در دانشگاه تربیت معلم، این مسائل از سوی دانشجویان مطرح شده بود اما تاکنون اقدام موثری توسط مسئولان صورت نگرفته است 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید