خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۹, 21st of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۱۷ ساعت ۷:۱۱:۳۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مادر رامین رمضانی : از خون فرزندم نمی گذرم

مادر رامین رمضانی : از خون فرزندم نمی گذرم

خبرگزاری هرانا – مادر رامین رمضانی، جوان ۲۲ ساله ای که روز ۲۵ خرداد در میدان آزادی بر اثر شلیک نیروهای امنیتی کشته شد، گفت: می خواهیم که قاتل و عاملان و آمران قتل رامین در هر رده  و پست و مقامی که باشند معرفی و مجازات شوند.

وی با اشاره به شکایت خود به مراجع قضایی افزود: قطعا شکایت خود را پیگیری می کنیم و به هیچ عنوان از پیگیری شکایت خود منصرف نخواهیم شد و از خون فرزندمان  نمی گذریم.  با اینکه فعلا همه منکر می شوند و انگار که از آسمان تیر غیبی شلیک شده و به پسر من خورده است.

به گزارش روز آنلاین، مادر رامین رمضانی در باره آخرین وضعیت پرونده رامین در دادسرای جنائی خاطر نشان کرد: هربار که برای پیگیری شکایت قتل فرزندمان مراجعه می کنیم، پاسخی نمی گیریم.

وی با اشاره به مراجعات مکرر خود به دادسرای جنایی گفت: یکبار در پاسخ به اصرار من گفتند که پرونده شما در آگاهی است. من هم رفتم آگاهی و مامور پرونده در آگاهی از من پرسید که شما چه فکری می کنید؟ من هم گفتم مردم که آمدند خیابان، اسلحه نداشتند، خود عوامل رژیم اسلحه داشتند و مردم در نهایت سکوت و آرامش و به صورت مسالمت آمیز آمده بودند تا حق خود را پس بگیرند و رای خود را می خواستند.

وی ادامه داد:امیدوارم  که فرزندم و دیگر بی  گناهان رابه رگبار بستند، به زودی به کیفر عملشان برساند تا مردمی که ناآگاهانه طرفدار آنها هستند آگاه شوند و بدانند چه اتفاقاتی افتاده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید