خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۸۹, 26th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۱/۰۱ ساعت ۱۸:۲۶:۵۶

    خانه  > سایر گروهها  >  نامه مادر حسین درخشان به رئیس قوه قضائیه

نامه مادر حسین درخشان به رئیس قوه قضائیه

خبرگزاری هرانا – حدود هفده ماه از بازداشت حسین درخشان می گذرد.یکی از نخستین وبلاگ نویس های ایرانی که مقاله هایش درباره چگونگی استفاده از اینترنت ده سال پیش در روزنامه عصر آزادگان منتشر می شد.

به گزارش کلمه، در واپسین روزهای سال ۸۸، مادر حسین درخشان نامه ای خطاب به رئیس  قضایی نوشته و ضمن گلایه از شرایط پسرش، خواستار روشن شدن وضع و جرم او شده است.

 

 

متن این نامه به شرح زیر است:

حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی

با سلام واحترام

من، مادر حسین درخشان، به حضور شما عرض کوتاهی دارم. دومین عید دربند بودن حسین ما در حالی رقم می‌خورد که هنوز از شرح اتهامات او بی‌اطلاعیم، نمی‌دانیم قرار است در چه تاریخی و در کجا پرونده او به کدام دادگاه تقدیم شود و تا کی قرار است دامنه وعده‌های مکرر مسوولان قضایی در محیط صبر و حوصله ما وسعت بگیرد.

جناب قاضی‌القضات

من از بی‌توجهی‌های مکرر دستگاه تحت‌الامر شما به قاضی‌الحاجات شکایت می‌برم. دعا می‌کنم هیچ‌گاه خانواده‌ای، حتی خانواده مسوولانی که این‌قدر در مشخص‌شدن تکلیف مردم اهمال می‌کنند و تقصیر دارند، هرگز اینچنین به بی‌پناهی ما دچار نشوند.

۸ماه است در تمام رسانه‌ها اعلام می‌کنید کسانی را که قصد براندازی نظام را داشته‌اند دستگیر کرده‌اید. شب عید که می‌شود، همه آنهایی را که عاملان اصلی فتنه می‌خوانید آزاد می‌کنید، اما حسین درخشان هنوز از نظر شما مستحق آزادی نیست! چرا؟ چون از کسانی که می‌فرمایید براندازند جرمش سنگین‌تر بوده؟! چون به دامن وطن با پای خودش بازگشته؟! چون از نظر دشمنان، حامی نظام و دولت اسلامی بوده؟! چرا؟

بیش از ۵۰۰روز است حسین در زندان شماست. و ما بیرون زندان «هر روز» منتظرش بوده‌ایم. چون شما هر روز به ما وعده‌ای جدید داده‌اید. اگر از خانواده ما حق آزادی فرزندمان را برای عید دوم هم ندادید، قضاوتش با خدا و وعده ما به روز حساب. لااقل این را بگویید که حسین و ما قرار است چند روز، چند ماه و یا احیانا چند سال دیگر در این بلاتکلیفی بمانیم؟ نظام اسلامی که قرار است پناه شهروندان باشد، از عذاب‌کشیدن یک خانواده منتظر چه سودی عایدش می‌شود؟

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید