خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۹, 10th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۱۲ ساعت ۱۶:۱۷:۳۰

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت بیست دختر و پسر که در قالب یک تور گردشگری عازم کلاله بودند

بازداشت بیست دختر و پسر که در قالب یک تور گردشگری عازم کلاله بودند

خبرگزاری هرانا – دادستان شهرستان کلاله اعلام کرد: ۲۰ دختر و پسر تهرانی که در قالب یک تور گردشگری فاقد هرگونه مجوز قانونی و بدون نام و نشان عازم کلاله بودند، به جرم فراهم آوردن زمینه فساد، رابطه نامشروع، نگهداری مشروبات الکلی و جریحه دار کردن عفت عمومی بازداشت شدند.

به گزارش ایسنا، یونسی همچنین افزود: در پی وصول گزارش‌های مردمی به ماموران انتظامی مبنی بر مشاهده یک دستگاه مینی بوس شامل دختران و پسرانی که با پوشش نامناسب در انظار عمومی ظاهر شده و به عنوان تور گردشگری از تهران عازم زیارتگاه واقع در یکی از روستاهای دور افتاده شهرستان کلاله بودند، ماموران با اخذ مجوز قضایی خودروی مذکور را متوقف و به بازرسی آن پرداختند.

 

وی خاطرنشان کرد: ماموران در حین بازرسی چند شیشه مشروبات الکلی کشف کردند و همچنین متوجه شدند دختران و پسرانی که در خودروی مینی بوس حضور داشتند هیچگونه رابطه فامیلی با هم نداشته و تنها از طریق اینترنت با هم آشنا شده بودند.

این افراد پس از ۲ روز بازداشت با قرار کفالت آزاد شده و پرونده آنها با قرار مجرمیت و کیفرخواست، به دادگاه عمومی- جزایی شهرستان کلاله، جهت رسیدگی و صدور رای ارسال شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید