خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۹, 17th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۰۹ ساعت ۷:۲۶:۲۲

    خانه  > سایر گروهها  >  به یاد فرزادها و فرهادها ، نامه صالح کهندل از زندان گوهردشت

به یاد فرزادها و فرهادها ، نامه صالح کهندل از زندان گوهردشت

خبرگزاری هرانا – صالح کهن دل زندانی سیاسی محبوس در بند ۴ زندان رجایی شهر کرج که پیشتر در بند ۲۰۹ زندان اوین با فرزاد کمانگر، علی حیدریان و فرهاد وکیلی هم بند بوده است، نامه ای را در محکومیت اعدام ۵ زندانی سیاسی در روز ۱۹ اردیبهشت ماه به خبرگزاری هرانا ارسال کرده است که متن آن به قرار زیر است:

 

به نام خدا و به یاد فرزادها وفرهادها

باز هیولای ضد بشر به وظیفه شیطانی خود عمل کرد و خون شریفترین فرزندان وطن را از پیاله حامیان بین المللی اش نوشید. حاکمیت خون خوار که حتی جرات تحویل جنازه ها را ندارد  و وحشت سراپایش را گرفته به اصطلاح، دادستان خود را به صحنه فرستاده تا از یک طرف با اتهامات تروریستی اعدام ها را ابلهانه توجیح کند

حاکمیت در تمام ادوار حکومت ظلم و جنایت خود بدون آنکه منتظر قانون و حکم دادگاه و اصل حقوقی باشد هرگاه برای بقای خود لازم می دید گروه گروه فرزندان خلق ومیهن را به قربانگاه برده است.و خون آنها را نوشیده و برای توجیح اعمال ننگین خود، خدا و قرآن و تمامی مقدسات را پایمال و فدای امیال خود کرده است. آنان به جای عبرت از گذشته با تمام جورو ظلم در پیشگاه خدا و خلق محکوم به عذاب ابدی هستند و هیچ دست و پا زدنی آنان را نجات نخواهد داد. رسالت پلید و شیطانیشان نابود کردن تمام ارزشهای انسانی و رسالت و پیمان ما مبارزه برای احیا و تثبیت ارزش والای انسانی است. پس به دار آویختن هم بندی فرزانه ام فرزاد و امثال او باعث ترس و وحشت من نخواهد شد.

کوته فکران زبون و علیل نمی توانند بفهمند که اگر ما را ترس و خوفی باشد اززندگی ذلت بار است. نه از طناب دار. ما درد و رنج ها را مدت ها در انفرادی مخوف تحمل کرده ایم. تا شرافت مان را به حیات پست و ذلت بارنفروشیم و شهادت را پایان خط یک زندگی شرافت مندانه می دانیم.

رقص و جولان بر سر میدان کنند               رقص اندر خون خود مردان کنند

خداوند وقتی میخواهد جان دشمنان مردم را بگیرد. اول عقل آنها را می گیرد تا به دست خود خانه های خود را خراب کنند.

میگویند آنها وابسته به تروریست هستند. مهدی اسلامیان به برادرش کمک کرده بود. بگویید خواهر زاده موسوی و ندای آقا سلطان و محسن روح الامینی و دیگران چه کرده بودند. قتل های گذشته چرا؟رییس جمهور شما بدون پشتیبانی نیروهای دولتی و امنیتی در هیچ شهری نمی تواند سخنرانی کند. او به هر شهری که می رود بیرونش می کنند،آنوقت می گویید فرزاد ها دشمن مردم می باشد، اگر چنین است پس چرا جرات نمی کنید اجسادشان را تحویل مردم و خانوادشان بدهید.

فرزاد عزیز، تو رفتی ولی ارزشهای وجود تو به آنها که مانده اند انرژی و توان می بخشدو خصایل و شرف پاک تو به نسل حاضر در صحنه منتقل می شود. بعد از شهادت تو ۳ خانواده آمریکا یی رهسپار ملاقات فرزندان خود در ایران می شوندو مادرانشان فرزندانشان را در آغوش می گیرند.دختر فرانسوی آزاد می شود می دانم اگه تو هم بودی خوشحال می شدی. ولی قاتل بختیار هم! آزاد می شود در حالی که رژیم به مادرت اجازه نداد حتی بدن بی جان تو را در آغوش بگیرد.

آری فرزاد ، به باور و یقین رسیدم که تنها دشمن حاکمیت ،مردم مظلوم ایران و تنها دشمن مردم کسانی هستند که خون پاکت را به زمین ریختند.

فرزاد جان از این بابت که نمی توانم آنچه درچند ماه از شجاعت و شهامت تو در سلول های انفرادی ۲۰۹ دیده ام را به قلم بیاورم، شرمنده ام.و لی هر کجا که باشم همواره از شجاعت و صداقت تو یاد خواهم کرد.

روحت شاد.

درود بر مادر فرزاد که چنین شیرمردی را تربیت کرد.

هم سلولی ات در ۲۰۹ – صالح کهندل
اردیبهشت ۸۹ـ زندان گوهر دشت کرج

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید