خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۹, 22nd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۰۹/۱۶ ساعت ۶:۱۵:۱۵

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ با انتشار دو فیلم مستند، محسن بیک وند به انفرادی منتقل شد/۲۰ تن به حفاظت زندان احضار شدند

هرانا؛ با انتشار دو فیلم مستند، محسن بیک وند به انفرادی منتقل شد/۲۰ تن به حفاظت زندان احضار شدند

خبرگزاری هرانا – در پی انتشار فیلم شکنجه و تجاوز در زندان رجایی شهر کرج صبح امروز دو مامور وزارت اطلاعات با حضور در حفاظت این زندان ۲۰ تن از زندانیان را به حفاظت زندان منتقل و در این میان محسن بیک وند یکی از قربانیان به سلول انفرادی منتقل شد.

بنا بر اطلاع گزارشگران هرانا، در پی انتشار دو سند از شکنجه و تجاوز در زندان رجایی شهر که توسط مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران منتشر شده است، محسن بیک وند به همراه ۲۰ تن از زندانیان به حفاظت زندان منتقل و تهدید شدند.

در این بین آقای بیک وند یکی از قربانیان که به شدت مورد شکنجه فردی به نام حسن آخریان قرار گرفته است به دلیل عدم همکاری با ماموران وزارت اطلاعات در ارائه نام فیلم بردار و مصاحبه کننده با وی به سلول انفرادی منتقل شد.

همچنین عوامل مشکوکی نیز با آقای بهرام تصویری تماس گرفته و به وی اعلام داشتند که حیثیت نامبرده در خارج از زندان با انتشار فیلم لکه دار شده است.

لازم به ذکر است دو مامور وزارت اطلاعات از تهران به این زندان اعزام شده اند تنها برای بررسی و شناسایی عوامل دخیل در انتشار فیلم در این زندان بسر می برند و تا کنون هیچ مسئولی با انتشار این اسناد برای پیگیری مستندات ارائه شده از سوی دو قربانی تحقیقاتی را برای مجازات مجرمین انجام نداده است.

برای مشاهده اسناد شکنجه محسن بیک وند اینجا کلیک کنید.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید