خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۹, 10th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۵ ساعت ۶:۳۸:۰۵

    خانه  > کارگران  >  بلاتکیلفی پرسنل بیمارستان مهر ساری همچنان ادامه دارد

بلاتکیلفی پرسنل بیمارستان مهر ساری همچنان ادامه دارد

خبرگزاری هرانا – پرستاران و کارگران بیمارستان مهر ساری ضمن ابراز تاسف اعلام کردند که این مشکلات ناشی از اختلافات سهامداران است.

به گزارش ایلنا، تعدادی از پرستاران و کارگران بیمارستان مهر ساری  از بلاتکلیفی خود و عدم پاسخگویی مسئولان بیمارستان مهر ساری نسبت به عدم پرداخت حقوق خود طی ۷ ماه گذشته اظهار داشتند : بیمارستان مهر ساری که متعلق به بخش خصوصی می باشد با داشتن ۱۵۰ پرسنل یکی از بیمارستان های درجه ۲ در سطح استان مازندران می باشد که روزانه با پذیرش بیماران اورژانسی که غالباً از خانواده های کم در آمد می باشند توانسته خدمات شایانی به شهروندان ساروی نماید.

پرستاران بیمارستان مهر ساری با گله مندی از مسئولان استانی که این ایام را به نام روز پرستار نامگذاری کرده اند گفتند : بیش از چندین بار با تجمع در مقابل بیمارستان خواستار حضور مسئولان استانی و اعضای هئیت مدیره این بیمارستان خصوصی شدیم که تا امروز هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم .

بنا بر این گزارش پرستاران و کارگران بیمارستان مهر ساری با ابراز تاسف از عدم حضور پزشک اورژانس که نشات گرفته از اختلافات سهامداران می باشد ابراز داشتند که در شرایط فعلی علیرغم اینکه این بیمارستان با آخرین تجهیزات پزشکی تجهیز می باشد فقط ۴ بیمار در این بیمارستان بستری هستند و کلیه پرسنل زحمتکش این بیمارستان بلاتکلیف و سرگردان هستند

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید