خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۴ ساعت ۱۲:۰۲:۳۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  پیگیرد قضایی انتشار دهندگان اخبار کذب علیه مهدی هاشمی

پیگیرد قضایی انتشار دهندگان اخبار کذب علیه مهدی هاشمی

خبرگزاری هرانا – هوشنگ پوربابایی در خصوص انتشار خبرهای متعدد در مورد اتهامات مهدی هاشمی گفت: برخی رسانه‌های گروهی با درج خبرهای متعدد در خصوص موکلم، شائبه دخالت در امر تحقیق دستگاه قضایی را به ذهن مبتادر می‌سازند و از این طریق سعی در منحرف کردن افکار عمومی از دغدغه‌های رایج دادند.

به گزارش آفتاب، وکیل مهدی هاشمی با بیان اینکه این گروه جهت جلوگیری از رسوایی گروه‌های حامی خود به تخریب دیگران می‌پردازند، اظهار داشت: آنها با اینگونه اقدامات خود تلاش می‌کنند، اقدامات ناصواب خود را مثبت و عملکرد دیگران را با اخبار متواتر ناصحیح شیاع تلقی اذهان عمومی را مشوش کنند.
پوربابایی تاکید کرد: انتشار اخبار حقوقی موکلم لزوما باید از سوی مراجع رسمی یا وکلای وی صورت گیرد و اخبار غیررسمی که منشا آن “منابع آگاه” یا “منابع مطلع” و یا از این دست عناوین باشند خالی از حقیقت بوده و مسئولان اخبار مستحق پیگرد قضایی خواهند بود.

وی با بیان اینکه وکلای مهدی هاشمی تمامی اظهارات اشخاص و رسانه‌های گروهی که مبادرت به انتشار اخبار نادرست می‌کنند رصد کرده و در صورت لزوم پیگیری قضایی خواهند کرد ادامه داد: به رسانه‌ها پیشنهاد می‌دهم مطالب منعکس شده از سوی مراجع رسمی و قانونی را با حسن نیت کسب و در راستای رسالت مطبوعاتی منتشر و از انتشار مطلب کذب که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شود خودداری کنند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید