خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۳۰ ساعت ۱۹:۲۷:۱۵

    خانه  > اندیشه و بیان  >  حمله ی لباس شخصی ها با گاز اشک‌آور، کابل و چاقو به محمدعلی ابطحی/ به همراه تصویر

حمله ی لباس شخصی ها با گاز اشک‌آور، کابل و چاقو به محمدعلی ابطحی/ به همراه تصویر

خبرگزاری هرانا – صبح امروز مورخ ۳۰ اردی بهشت ماه، عده ای لباس شخصی به وسیله ی گاز اشک‌آور، کابل و چاقو به اتومبیل محمدعلی ابطحی حمله ور شدند.

به گزارش پارلمان‌نیوز، محمد علی ابطحی در این باره گفته است: “صبح امروز در پایان جلسه ای که بمناسبت یادبود استادم مرحوم میرزا جواد تهرانی در شهر ری شرکت کرده بودم در حین خروج مورد حمله چند نفر لباس شخصی قرار گرفتم و بعد در وسط بزرگراه نزدیک حرم یک اتومبیل پراید جلویم پیچید و چندین موتور سوار با لگد و کابل و چاقو به اتومبیلم حمله کردند و شیشه ها را شکستند و گاز اشک آور به داخل اتومبیلم انداختند و من توانستم به شکل معجزه آسائی از آن منطقه با شیشه های شکسته و چشم پر اشک خارج شوم. حمله ی وحشیانه ای بود. هیچ کس هم به کمکم نیامد. خیلی مطمئن و بدون واهمه. خدا رحمم کرد.”

خبرگزاری فارس نیست با روایتی دیگرگونه، این حادثه را این گونه شرح می دهد: “ابطحی که قرار بود در این مراسم شرکت کند، با حمله عده‌ای مواجه شد که قصد برخورد فیزیکی با وی داشتند ولی مأموران انتظامی مانع از تعرض به شخص وی شدند. با این حال، اتومبیل حامل ابطحی آسیب دید، به طوریکه شیشه‌های آن شکسته شد.”

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید