خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹, 21st of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۴ ساعت ۱۰:۰۶:۳۰

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  تجمع داوطلبان معترض آزمون دستیاری مقابل مجلس

تجمع داوطلبان معترض آزمون دستیاری مقابل مجلس

خبرگزاری هرانا – برخی از داوطلبان شرکت کننده در آزمون دستیاری که به نتایج اولیه آزمون که از سوی وزارت بهداشت اعلام شده معترض هستند در برابر مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش مهر، تعدادی از داوطلبان آزمون دستیاری پس از اعلام نتایج در روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه نسبت به رتبه های خود معترض هستند.

این افراد خواهان بررسی رتبه ها و نمرات اعلام شده هستند و با حضور در برابر درب بخش ملاقات مردمی مجلس شورای اسلامی در خیابان بهارستان اعتراض خود را بیان داشتند.

داوطلبان معترض اعلام کرده اند که نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه نوشته اند و اعتراضات خود را مطرح و خواستار رسیدگی به آن شده اند.

پیش از این دکتر محمدعلی محققی معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص اعتراضات عده ای از داوطلبان آزمون دستیاری گفت: سطح نمرات و کیفیت شرکت کنندگان در هر آزمون و هر دوره متفاوت است و در آزمون های رقابتی همواره این نوع اعتراضات وجود داشته و طبیعی است.

معاون وزیر بهداشت نگرانی داوطلبان را امری طبیعی دانست و در عین حال افزود: داوطلبان مطمئن باشند که نتیجه نهایی با نهایت دقت اعلام می شود.

سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی صبح پنجشنبه ۲۹ بهمن ماه ۸۸ با حضور ۱۶ هزار و ۶۴۸ داوطلب در ۳۴ حوزه امتحانی و ۲۵ رشته تخصصی برگزار شد که وزارت بهداشت پس از بررسی اعتراضات داوطلبان اعلام کرد: در بررسی اعتراضات و شکایات برخی از داوطلبین پس از برگزاری آزمون و وارد دانستن برخی از آنها به دستور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی سی هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی ابطال و آزمون مجدد ۱۳ اسفند برگزار شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید