خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  وقوع یک قتل ناموسی در خیابان سعادت آباد تهران

وقوع یک قتل ناموسی در خیابان سعادت آباد تهران

خبرگزاری هرانا – پیش از ظهر روز پنجشنبه ششم آبان ماه سال جاری یک بنگاه دار به نام “یعقوب”، اقدام به کشتن مردی به نام “یزدان” در خیابان سعادت آباد، نمود.

بر اساس فیلمی که شهروندان از این صحنه تهیه کرده اند، یعقوب با چاقو به سمت مردی حدودا ۳۰ ساله هجوم برد و با وارد آوردن ضربه به ناحیه شکم این شخص، او را به شدت مجروح کرد.

گفته می شود یعقوب به خاطر یک زن این قتل را مرتکب شده است.

نکته ی جالب توجه در این حادثه این است که ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در جریان حادثه قرار گرفتند اما هیچ اقدامی در جهت جلوگیری از این فاجعه ننمودند و تنها نظاره گر این صحنه شدند.

گفته می شود ماموران بلافاصله قاضی محمد شهریاری بازپرس کشیک قتل پایتخت را از این جنایت باخبر کردند. بازپرس ویژه قتل تهران زمانی در محلحضور یافت که شخص مضروب به بیمارستان مدرس انتقال یافته بود، اما با توجه به شدت جراحت وارده، تلاش پزشکان نتیجه بخش نبود و نهایتا یزدان روی تخت بیمارستان جان باخت.

دقایقی بعد متهم خود را تسلیم ماموران کرد و با بیان سرگذشت خود ضمن اعتراف به قتل، گفت: حدود سه سال قبل در کار معاملات مسکن با زنی حدودا ۲۸ ساله به نام “سعیده” آشنا شدم که تقریبا یک سال پس از آشنایی متوجه شدم شوهر و فرزندی ۱۳ ساله دارد؛ من عاشقش شده بودم و او هم به خاطر من از همسرش جدا شد.

وی ادامه داد: پس از آشنایی، دفتری به مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان در سعادت آباد خریدم و به خاطر علاقه ای که به سعیده داشتم، دفتر را به نامش کردم. آن زمان با هم زندگی می کردیم و رابطه مان ادامه داشت تا اینکه شروع کرد به بهانه گیری و در همین جریانات حدود شش ماه قبل طی شکایتی در مورد اختلافات مالی، من را به زندان انداخت.

متهم به قتل گفت: زمانی که زندان بودم با هم تماس داشتیم و هر بار من از او می خواستم اگر با کسی رابطه دارد یا می خواهد ازدواج کند، این موضوع را صادقانه با من در میان بگذارد تا دیگر سراغش نروم اما او هر بار می گفت چنین چیزی مطرح نیست و منتظر است تا من از زندان خلاص شوم.

یعقوب با اشاره به زمانی که از زندان آزاد شده بود، ادامه داد: وقتی آزاد شدم، فهمیدم او با یزدان در ارتباط است. به این موضوع شک داشتم تا اینکه خود یزدان با من تماس گرفت و گفت با سعیده ارتباط دارد و قصدشان ازدواج است و دیگر نتوانستم تحمل کنم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید