خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۹, 22nd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۲۸ ساعت ۱۴:۴۵:۰۷

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  اعتراض دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر به حضور سردار جعفری فرمانده سپاه در این دانشگاه

اعتراض دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر به حضور سردار جعفری فرمانده سپاه در این دانشگاه

خبرگزاری هرانا – دانشجویان دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر امروز در حرکتی خود جوش، نسبت به حضور سردار جعفری فرمانده سپاه در این دانشگاه، دست به اعتراض زدند.

به گزارش دانشجونیوز، دانشجویان دانشگاه خواجه همزمان با حضور فرمانده سپاه در این دانشگاه با پخش تراکت هایی و هم چنین پاشیدن رنگ بر روی ماشین سردار جعفری فرمانده سپاه، نسبت به حضور وی اعتراض کردند.

اعتراض دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر در حالی صورت گرفت که وجود نیروهای نظامی و امنیتی بعضا مسلح به همراه حداقل ۴ فیلمبردار از سوی حراست دانشگاه، امکان هرگونه برپایی تجمع اعتراضی را از دانشجویان گرفته بود. با این وجود دانشجویان بر روی ماشین تویوتا لندکروز حامل فرمانده سپاه، رنگ سبز پاشیدند. دانشجویان خواجه نصیر همچنین همزمان با حضور فرمانده سپاه در دانشگاه، تراکت هایی حاوی شعارهایی بر علیه وجود فضای دیکتاتوری و اختناق در ایران پخش کردند.

دانشگاه خواجه نصیر طی یک سال گذشته و پس از تقلب در انتخابات بارها صحنه اعتراض دانشجویان بوده است. طی یک سال گذشته تعدادی از دانشجویان این دانشگاه بازداشت شدند که پس از آن، دیگر دانشجویان در حمایت از آنان دست به اعتصاب و تظاهرات زدند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید