خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازرسی و تفتیش منزل و محل کار داماد عمادالدین باقی

بازرسی و تفتیش منزل و محل کار داماد عمادالدین باقی

خبرگزاری هرانا – سه نفر مامور انتظامی، روز گذشته علی مقامی را با خود آورده و از منزل عمادالدین باقی به همراه دخترباقی، همسر علی مقامی به سمت خانه این زوج جوان و سپس محل کار و منزل مادر مقامی برای بازرسی رفتند.

به گزارش گویانیوز، علی مقامی که در تمام مدت بازداشت در انفردای به سر می‌برد، پس از پایان بازرسی‌ها مجددا به زندان بازگردانده شد.

منیره باقی گفت: برخلاف برخوردهایی که تا امروز از ماموران در بازرسی ها و بازداشت های دیگر اعضای خانواده دیده بودم، ماموران رفتار مناسبی داشتند ولی این اساس بازداشت او را توجیه نمی کند.

وی ادامه داد: ماموران در حین بازرسی پس از پرسش او درباره اینکه اتهام همسرش چیست؟ به دو مورد اتهامی که معمولا این روزها درباره فعالان اجتماعی و سیاسی بیان می شود اشاره کردند.

همسر مقامی اتهام علیه همسرش را عجیب و بی پایه دانست و گفت: هیچ مستندی دال بر این اتهامات علیه او وجود ندارد و حدود یک سال است که همسرش در جهت اقدام برای تشکیل خانواده فعالیت می کرد نه اقدام تبلیغی علیه نظام یا کشور.

همچنین وی افزود: از این دست اتهامات غیر حقوقی معمولا پس از بازداشت افراد عنوان می شود و امیدوارم همسرم به زودی آزاد شود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید