خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۶ دی ۱۳۸۹, 14th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۰/۰۶ ساعت ۱۱:۲۵:۴۳

    خانه  > اعدام  >  کیفرخواست محاربه برای برخی از متهمان جرائم خشن صادر شد

کیفرخواست محاربه برای برخی از متهمان جرائم خشن صادر شد

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: طی چند روز گذشته نیز چندین کیفرخواست محاربه برای برخی از متهمان صادر شده است.

به گزارش فارس، عباسعلی محمدیان،‌ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در نشست خبری صبح امروز با بیان اینکه ارتباط تنگاتنگی بین پلیس و دستگاه قضایی وجود دارد، اظهار داشت: اطلاع رسانی و اخبار جرایم مهم و همچنین دستگیری مجرمان جرایم خشن از سوی دستگاه قضایی صورت خواهد گرفت.

محمدیان گفت: قطعا با توجه به حساسیتی که به وجود آمده احکام سنگینی برای متهمان جرایم خشن صادر خواهد شد و طی چند روز گذشته نیز چندین کیفرخواست محاربه برای برخی از متهمان صادر شده است.

محمدیان همچنین با اشاره به جلسات متعدد پلیس و دستگاه قضایی و همچنین به اظهار نظر رئیس قوه قضائیه و دادستان تهران درباره برخورد با جرایم خشن گفت: دستگاه قضایی امروز با تدابیر جدید و با قدرت بیشتر به صحنه آمده و بر اساس همین امر پرونده‌های نیمه تمام مانده در این زمینه به سرعت به نتیجه خواهد رسید.

گفتنی است، رئیس قوه قضاییه طی روزهای گذشته با اعلام شدت بخشیدن به برخورد و محاکمه افرادی که مرتکب جرائم خشن شده‌اند، برای برخی از جرائم مانند سرقت‌های مسلحانه و زورگیری با سلاح سرد، احکامی مانند اعدام را عنوان کرده بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید