خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۵ دی ۱۳۸۹, 23rd of May 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۰/۰۵ ساعت ۱۸:۲۱:۲۶

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  وضعیت بد روحی ارسلان ابدی و کیارش کامرانی در بند ۳۵۰

وضعیت بد روحی ارسلان ابدی و کیارش کامرانی در بند ۳۵۰

خبرگزاری هرانا – ارسلان ابدی و کیارش کامرانی، دو دانشجوی زندانی درِ بند ۳۵۰ زندان اوین، در شرایط بد روحی و روانی به سر می برند.

به گزارش دانشجو نیوز، این دو دانشجو که فردا یک سال از زمان زندانی شدنشان می گذرد، به علت قطع بودن تلفن بند ۳۵۰، ماه ها است که تماسی با بیرون از زندان نداشته اند.

ارسلان ابدی، سال گذشته و در راهپیمایی اعتراضی روز عاشورا دستگیر، و ابتدا با اتهام محاربه روبرو شد که این اتهام بعد از مدتی به اتهاماتی نظیر اقدام علیه امنیت ملی تغییر کرد. وی ابتدا در دادگاه بدوی به ۹ سال و نیم حبس تعزیری محکوم شد که این حکم در مرحله تجدید نظر به ۶سال تقلیل یافت. درعفواعطا شده به زندانیان به مناسبت عیدغدیراین حکم تبدیل به ۳ سال حبس گردید.

کیارش کامرانی، دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه پیام نور نیز که در حوادث عاشورای سال گذشته بازدشت شده بود، ابتدا به ۵ سال زندان محکوم شده بود که بعدها این حکم به ۲ سال حبس تقلیل یافت.

گفتنی است مسئولین دادستانی قول آزادی این دو دانشجوی در بند را به خانواده هایشان داده بودند که بعد از سپری شدن یک سال این دو همنچنان در زندان به سر می برند.

شایان ذکر است امکان ملاقات حضوری نیز از ارسلان ابدی و کیارش کامرانی و دیگر زندانیان سیاسی محبوس دربند ۳۵۰زندان اوین سلب شده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید