خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  آرش صادقی به اعتصاب غذای خود پایان داد

آرش صادقی به اعتصاب غذای خود پایان داد

خبرگزاری هرانا – آرش صادقی، فعال دانشجویی زندانی که به دلیل مورد ضرب و شتم قرار گرفتن در بند امنیتی زندان اوین دست به اعتصاب غذا زده بود، شامگاه شنبه ۴ دی ماه اعتصاب غذای خود را شکست.

به گزارش جرس، این فعال دانشجویی، پس از انتشار بیانیه اش به مناسبت ۱۶ آذر مورد ضرب و شتم شدید بازجویان در بند ۲۰۹ اوین قرار گرفته و از ناحیه دنده دچار شکستگی شدید شده بود، که ماموران از انتقال وی به بهداری خودداری نموده‌ و این فعال دانشجویی مورد رسیدگی پزشکی قرار نگرفت.  این فعال دانشجویی در اعتراض به رفتار بازجویان، از ۱۹ آذر دست به اعتصاب غذا زده بود.

به گفته منابع مطلع آرش صادقی از شامگاه شنبه به بند عمومی زندان اوین انتقال داده شده است.

گفتنی است این دانشجوی زندانی و عضو ستاد ۸۸ میرحسین موسوی، که درتاریخ ۶ دی۱۳۸۸(روز عاشورا) بازداشت و به پنج سال حبس محکوم شده، اخیرا برای گذراندن دوران محکومیت خود احضار و به زندان منتقل شده است. وی به مناسبت روز دانشجو، در یادداشتی که از بند ٢٠٩ زندان اوین به بیرون ارسال کرد، خاطرنشان ساخت:

“اگر بگوییم دولت نامشروع برآمده از دروغ و تهمت وتقلب را به رسمیت نمی شناسیم و خواستار برگزاری انتخابات سالم و عادلانه با حضور نماینده و ناظران واقعی مردم هستیم، ما محاربیم، ما ضد انقلابیم.”

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید