خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۴ دی ۱۳۸۹, 15th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۰/۰۴ ساعت ۱۹:۴۰:۴۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت فعالان جنبش سبز در شهرستان بهبهان

بازداشت فعالان جنبش سبز در شهرستان بهبهان

خبرگزاری هرانا – پس از حوادث ۱۶ آذر ماه سال جاری، “حجت‌الله نخستین” و “جواد ابوعلی” دو نفر از فعالان اجتماعی شهرستان بهبهان دستگیر و به زندان همین شهرستان منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه این دو نفر که از حامیان میرحسین موسوی هستند، از دو هفته پیش دستگیر شده‌اند. اتهام این دو نفر، توزیع روزنامه کلمه و سی‌دی‌های جنبش سبز در شهرستان بهبهان عنوان شده است. آنها پس از دو هفته بازجویی، دیروز به بند عمومی زندان بهبهان منتقل شده‌اند.

همچنین طبق اخبار رسیده به کلمه، پس از وقایع شانزدهم آذرماه سال جاری، هزاران تراکت و سی‌دی درباره جنبش سبز و فراخوان برای حضور دانشجویان در روز دانشجو و حمایت از مجید دری، دانشجوی تبعید شده به این شهر، در میان مردم بهبهان توزیع شده است.

مسئولان زندان همچنین از هرگونه ارتباط این دو فعال جنبش سبز با مجید دری، دانشجوی ستاره‌دار که چندی پیش به این زندان تبعید شده است، جلوگیری می‌کنند. آنها به این دو گفته‌اند اگر با مجید دری صحبت کنید، عواقب ناگواری در انتظارتان خواهد بود.

مجید دری، دانشجوی ستاره‌دار، از ۲۵ مهرماه امسال و به دنبال اجرای حکم ۶ سال تبعید خود، به زندان شهرستان بهبهان تبعید شده است و هم اکنون در شرایط بسیار سختی دوران زندان در تبعید خود را می‌گذارند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید