خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲ دی ۱۳۸۹, 20th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۱۰/۰۲ ساعت ۱۴:۲۳:۱۷

    خانه  > سایر گروهها  >  رنجنامه وبلاگ نویس زندانی محمدرضا پورشجری

رنجنامه وبلاگ نویس زندانی محمدرضا پورشجری

رنجنامه وبلاگ نویس زندانی محمدرضا پورشجری (سیامک مهر) که مطالب و نوشت‌های خود را در وبلاگ شخصی‌اش به نام «گزارش به خاک ایران» جهت انتشار در اختیار «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» قرار گرفته است. متن رنجنامه به قرار زیر می‌باشد:

در تاریخ ۲۱ شهریور ۸۹ ماموران اطلاعات کرج با حمله به منزل شخصی‌ام پس از بازداشت من هر آنچه از وسایلم نیاز داشته توقیف کردند از جمله کیس کامپیو‌تر، رسیور، سند خانه، اسناد و دفترچه‌های مالی و بانکی، تمامی نوشته‌ها و دست نویس‌ها، که تعدادی کتاب، البوم‌های عکس خانوادگی، سی دی‌ها، فیلم، فلاش، کیف پول شخصی و غیره. ماموران اطلاعات من را به بند ۸ اطلاعات زندان رجایی شهر که معروف به بند سپاه منتقل کردند.

در رابطه با تهدید و فشارهای سخت و بی‌امان تمامی وبلاگ‌ها و ایمیل‌های من را گرفتند و روز بعد در سلول انفرادی بر اثر فشارهای تحمل ناپذیر با بریدن رگهای دست خود اقدام به خودکشی نمودم که موفق نشدم من را به بیمارستان زندان جهت درمان منتقل کردند.

در روز نخست بازجویی‌ها که با فشار شدید شروع شد چند ده صفحه بازجویی گرفتند. روز سه شنبه ۳ شهریور بازجویان پس از ضرب وشتم بسیار از من خواستند تا وصیت نامه‌ام را بنویسم سپس با بردن من بر چهار پایه اعدام نمایشی را اجرا کردند.

از روز نخست بازداشت تاکنون از بازجو و شکنجه گر و بازپرس و غیره جملگی من را به اعدام تهدید کردند و هر یک که دهان بازکردند به جای زبان طناب دار نمایان شده است.

اکنون من در حسینیه سالن ۲ اندرزگاه ۱ معروف به آخر دنیا محبوس هستم و از کمترینین امکانات یک زندانی نیز برخوردار نیستم، ممنوع ملاقات، ممنوع تلفن و حق تماس با وکیل را ندارم در میان مجرمین خطرناک متهمین به قتل، جنایت محبوسم و هیچگونه امنیت جانی ندارم

از سنگ کلیه، دیسک کمر درد‌ها… بیماری سینوزیت در رنج هستم حداکثر درمان بهداری زندان که ارائۀ یکی دو عدد قرص مسکن محدود است که بدون اطلاع من و بستگانم من را به بازپرسی دادگاه می‌برند. از دست بند و پابند استفاده می‌کنند حقوق یک متهم سیاسی و عقیدتی و زندانی سیاسی را رعایت نمی‌کنند در دادگاه نیز اجازۀ حضور وکیل، هیئت منصفه، نمایندگان رسانه‌ها داده نمی‌شود و قاضی در واقع ه‌مان شاکی است.

سیامک مهر نویسنده وبلاگ گزارش به خاک ایران
محمدرضا پورشجره سابق
آذر ۸۹
زندان رجایی شهر

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید