خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  کارگران توانبخش الوند قزوین ۲۱ماه حقوق نگرفته‌اند

کارگران توانبخش الوند قزوین ۲۱ماه حقوق نگرفته‌اند

خبرگزاری هرانا – تعدادی از کارگران توانبخشی الوند قزوین با مراجعه به دفتر خبرگزاری ایلنا نسبت به عدم توجه صاحب این کارخانه و برخی از مسئولین به نپرداختن ۲۱ ماه از حقوقشان معترض بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این کارگران که تا ۲۵ سال سابقه کارگری دارند در مراجعه به دفتر خبرگزاری ایلنا در شهر صنعتی البرز از عدم پرداخت حقوق ۲۱ ماهه خود شکایت داشتندو گفتند: با توجه به اینکه کارخانه در حال حاضر تولید و فروش دارد، ولی متاسفانه کارفرما با ادعای ورشکستگی ،به ما کارگران حقوق نمی دهد.

عدم پرداخت بیمه این کارگران به تامین اجتماعی در ۹ ماه گذشته از دیگر مشکلات کارگران توانبخش الوند قزوین است و این کارگران اعلام داشتند: در جلسه کمیسیون امنیت کارگری شهرستان البرز که همزمان با سفر رئیس جمهور محترم به استان برگزارشد، نماینده این شرکت در جلسه قول داد تا پانزدهم آذر ماه جاری نسبت به پرداخت ۳ ماه از حقوق معوقه اقدام کند که تاکنون این قول عملی نشده است.

در ادامه کارگران معترض به طرح شکایت از صاحب شرکت به ادار ه های کار ، تامین اجتماعی ، دادگستری و… اشاره کردند و گفتند:با سیلی صورتمان را سرخ نگه می داریم ، برخی ها از ما کارگران هنوز مستاجرند و فرزند دانشجو دارند، کسی به دادمان نمی رسد.

یکی از این کارگران که نخواست نامش اعلام شود ،گفت : وقتی مشکلاتمان رابرای برخی از مسئولین می گوییم، انگار آقایان به داستان گوش می دهند و درکی از ۲۱ ماه حقوق نگرفتن کارگران ندارند که جای تاسف دارد.

یکی دیگر ازاین کارگران با اشک های در چشم گفت: تا به حال مشکلمان را رسانه ای نکردیم تا شاید کاری کنند، ولی صاحب کارخانه به تعهد نماینده اش در پرداخت مطالبتان کارگران پایبند نیست.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید