خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۸۹, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۳۰ ساعت ۱۳:۳۵:۴۶

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ سالن های پر جمعیت رجایی شهر خواب از چشمان زندانیان سیاسی گرفت

هرانا؛ سالن های پر جمعیت رجایی شهر خواب از چشمان زندانیان سیاسی گرفت

خبرگزاری هرانا – معاونت قضایی زندان رجایی شهر کرج در اقدام غیر انسانی هفت تن از زندانیان سیاسی را در سالن های پر جمعیت بند۲ رها کرده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، علی محمدی معاونت قضایی زندان رجایی شهر هفت زندانی سیاسی به نامهای علی صارمی ،سعید ماسوری ،غلامرضا غلامحسینی،کریم عزیز معروف، رضا شریفی بوکانی ،حسن تفاح و خالد حرانی را در شرایط غیر انسانی بدون داشتن اتاق و در راهروهای این بند رها کرده است.

در پی تهدید این زندانیان به اعتصاب غذا روز گذشته هفت زندانی فوق به دو اتاق پنج متری منتقل شدند که در واقع هر اتاق محل نگهداری یک زندانی است.

ظرفیت این بند ۳۰۰ زندانی است که دارای ۳ سالن است، اما مسئولین بیش از ۶۰۰ زندانی در آن جا داده اند که این امر همواره باعث نارضایتی زندانیان عادی شده است.

زندانیان در این بند برای استفاده از سرویس های بهداشتی و تلفن عمومی روزانه ساعت ها در صف می ایستند، اعتراض زندانیان سیاسی نیز تا کنون راه به جایی نبرده است و مسئولین توجه ای به این امر نمی کنند.

شایان ذکر است اکثر زندانیان سیاسی منتقل شده به این بند دچار بیماری انفولانزا شده اند که به دلیل نبود محل مناسب برای استراحت طی ۴۸ ساعت اخیر نخوابیده اند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید