خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۹, 16th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۲۵ ساعت ۸:۲۳:۳۹

    خانه  > زندانیان  >  وخامت حال نوری زاد موجب بستری شدن او در بیمارستان شد

وخامت حال نوری زاد موجب بستری شدن او در بیمارستان شد

خبرگزاری هرانا – وخامت حال نوری زاد موجب بستری شدن او در بیمارستان شد.

به گزارش نوروز، محمد نوری زاد که در ششمین روز از اعتصاب غذای خشک خود به سر می برد، دچار عوارض اعتصاب غذاشده به طوری که در ساعات بامدادی عاشورا مأموران او را به زور به بیمارستان منتقل کرده اند. همسر نوری زاد پیش از این گفته بود که همسرش تنها معترض به اقدامات فراقانونی و غیرانسانی و غیراخلاقی با خود نیست بلکه معترض به ظلمی است که برهمه زندانیان سیاسی می رود و با روحیه ای که دارد اعتصابش را نخواهد شکست.

هم چنین در خبرها آمده بود که حتی هم سلولی او سید مصطفی تاجزاده که خود مدت هاست درروزه سیاسی به سر می برد، موفق نشده است او را از ادامه اعتصاب غذایش منصرف کند.

طی این مدت هیچ یک از پیام های مراجع بزرگ، شخصیت های مقبول و ارزشمند و گروه ها و تشکل های مدنی هم به دلیل بی اعتنایی مدعیان عدالت و مسلمانی برای ایجاد ارتباط خانواده او به گوشش نرسیده است. نوری زاد که قبل از اعتصاب غذایش اعلام کرد بود روز عاشورا جنازه اش را بر سر ظالمین خواهد کوبید، سرانجام علیرغم میلش و با اجبار در بیمارستان بستری شد تا وادار به شکستن اعتصاب غذا و لب تشنگی اش پس از ۵ روز به سان حسین عطشان به پایان آورده شود. خانواده نوری زاد در نهایت نگرانی به خدا پناه برده و سلامت این عزیز دست از جان شسته برای افشای ستم های رایج در زندان و بی عدالتی ها در نظام قضائی را از خالق عادل و مهربانش طلب می کنند. امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف السوء

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید