خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۹, 18th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۲۰ ساعت ۸:۵۷:۲۵

    خانه  > کارگران  >  ادامه اعتصاب غذای خشک رضا شهابی فعال کارگری شرکت واحد

ادامه اعتصاب غذای خشک رضا شهابی فعال کارگری شرکت واحد

خبرگزاری هرانا – رضا شهابی عضو هیات مدیره سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به دلیل عدم رسیدگی به پرونده اش از روز شنبه گذشته در اعتصاب غذا بسر میبرد. فرید پرتوی عضو اتحادیه بین المللی دفاع و حمایت از کارگران ایران میگوید که وضع جسمانی رضا شهابی پس از ۶ روز اعتصاب غذای خشک در شرایط مناسبی نیست و برای سرپا ایستادن، نیاز به کمک دارد.
به گزارش رادیو فرانسه، رضا شهابی عضو هیات مدیره سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به دلیل عدم رسیگی به پرونده اش از روز شنبه گذشته در اعتصاب غذا بسر میبرد.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و همچنین برخی از اتحادیه ها وسندیکاههای جهانی دفاع از کارگران ایران ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامت جسمانی رضا شهابی خواهان رسیدگی هرچه سریعتر به پرونده وی و سایر اعضای این سندیکا شده اند .آنان همچنین خواستارآزادی هر چه سریعتر اعضای سندیکا شده اند.

یاد آور میشویم، هم اکنون هفت تن از اعضای سندیکای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در زندان بسر میبرند. ابراهیم مددی، رضا شهابی و مرتضی کمساری در زندان اوین، علی اکبر نظری در زندان قزل حصار، غلامرضا غلامحسینی و منصور اسانلو در زندان رجایی شهر کرج بسر میبرند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید