خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  تلویزیون مانع حضور میترا حجار در “هفت” شد

تلویزیون مانع حضور میترا حجار در “هفت” شد

خبرگزاری هرانا – در حالی که از چند روز پیش قرار بود فیلم آناهیتا با حضور میترا حجار بازیگر فیلم و عزیز الله حمید‌نژاد در برنامه هفت مورد نقد وبررسی قرار بگیرد، یک روز قبل از سوی تلویزیون اعلام می‌شود که میتراحجار حق حضور در برنامه هفت را ندارد.

به گزارش پارس توریسم، این اقدام تلویزیون باعث واکنش صریح عزیزالله حمیدنژاد کار گردان آناهیتا شد و این کار گردان مطرح در اظهاراتی عنوان کرد: خانم میتراحجار قرار بود در این برنامه حضور داشته باشد ولی امروز از سوی تلویزیون خبر دادند که ایشان به هر دلیل نمی‌تواند حضور داشته باشد وی ادامه داد: من از این اقدام تلویزیون متاثر شدم. در زمان تولید فیلم آناهیتا به‌خاطر فشارهای زیادی که به‌خاطر حضور حجار به من وارد شد لطمه‌های روحی و روانی زیادی خوردم.

کار گردان فیلم آناهیتا با طرح این پرسش که چرا وقتی سریالی با بازی میترا حجار از تلویزیون در حال پخش است او نمی‌تواند با مخاطب خود ارتباط داشته باشد، گفت: روز یکشنبه خانم حجار قرار است در سینما قدس و در سانس‌های ۶:۳۰و ۸به همراه تماشاگران و دیگر بازیگران فیلم حضور داشته باشد.

درادامه فریدون جیرانی مجری برنامه هفت در پاسخ به انتقادات حمیدنژاد گفت: من نمی‌توانم به این گلایه‌های شما جوابی بدهم.

در ادامه این برنامه نتایج نظرسنجی برنامه هفت از تماشاگران اناهیتا اعلام شد و بیش از ۸۵ درصد تماشاگران رای عالی به فیلم آناهیتا دادند ۵درصد آن را فیلمی خیلی ضعیف و ۴درصد آن را خوب و یک درصد ضعیف عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید