خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۹ آذر ۱۳۸۹, 11th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۱۹ ساعت ۲۳:۳۹:۵۷

    خانه  > زنان  >  امام جمعه مشهد: حضور بانوان در مسابقات بین‌المللی ورزشی شکستن مرز حدود اسلامی است

امام جمعه مشهد: حضور بانوان در مسابقات بین‌المللی ورزشی شکستن مرز حدود اسلامی است

خبرگزاری هرانا – امام جمعه مشهد حجاب را ناموس کربلا و عاشورا دانست و همگان باید در حفظ و رعایت آن کوشا باشند.

به گزارش خبرنگار مهر در مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: امروز در جامعه ما اگر در برابر مفاسد اخلاقی و اجتماعی نهی از منکر نشود و جامعه ما منکر پذیر گردد حاکمیت حکومت الهی و حکومت ولایی امروز جامعه ما کنار زده شده و به حاکمیت طاغوت می‌انجامد.
وی با اشاره به آیه قرآن که می گوید ” زن‌ها نباید صدا را نازک کنند بگونه‌ای که افرادی که در دلشان مرض است طمع کنند” تصریح کرد: تک خوانی زن بصورتی که مردان نامحرم صدای زن را بشنوند نامشروع است و پخش اینگونه لالایی‌ها دنباله رویی‌ها و مرزشکنی‌هایی را در برخواهد داشت که مغایر شرع است.

علم الهدی ادامه داد: شنیده می‌شود در برخی مسابقات قرآنی داور مسابقه مرد است که این موضوع نیز خلاف شرع است و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: در جامعه‌ای که بنا شد منکر پیشگیری نشود و توسعه یابد در آنصورت نظام الهی به نظام طاغوتی مبدل شده، حضرت امام علی و امام مجتبیکنار زده شده و معاویه و یزید سگ‌باز شراب خوار برآن مسلط می‌شود.

علم‌الهدی با تاکید براینکه نگذارید مرزشکنی‌ها به وجود آید اظهار داشت: حضور بانوان در مسابقات بین‌المللی ورزشی شکستن مرز حدود اسلامی است و هرکه اقدام به این فعل می‌کند باید بداند جامعه را به سمت منکر پذیری سوق می‌‌دهد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید