خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۹, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۱۷ ساعت ۱۸:۲۵:۳۲

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  محسن برزگر کاندیدای انتخابات دفتر تحکیم وحدت آزاد شد

محسن برزگر کاندیدای انتخابات دفتر تحکیم وحدت آزاد شد

خبرگزاری هرانا – محسن برزگر کاندیدای انتخابات شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت عصر امروز با قید وثیقه از زندان آزاد شد.

به گزارش دانشجونیوز حال عمومی و وضعیت جسمی محسن برزگر پس از آزادی خوب توصیف شده است. محسن برزگر دبیر فرهنگی سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در روز ١۶ آبانماه  پس از مراجعه به زندان متی کلای بابل برای رفع نقص پرونده اش بازداشت و از زندان اداره اطاعات ساری راهی زندان اوین شد. چندی پیش محسن برزگر پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت ١۰ ماهه خود با اعطای عفو مشروط از زندان متی کلای بابل آزاد شده بود.

محسن برزگر در حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری به اتهام اقدام علیه امنیت ملی دستگیر و از سوی دادگاه انقلاب شهرستان بابل به ١۰ ماه حبس تعزیری و ١ سال محرومیت از تحصیل محکوم شد.

طی یک ماه اخیر و در پی افرایش فشارهای نهادهای امنیتی بر فعالین دانشجویی و اعضای دفتر تحکیم وحدت، ۵ عضو این اتحادیه دانشجویی بازداشت شدند. علی قلی زاده، علیرضا کیانی، محسن برزگر، محمد حیدرزاده و سیاوش حاتم از اعضای دفتر تحکیم وحدت توسط نهادهای امنیتی بازداشت و راهی زندان اوین شدند.

تاکنون به غیر از سیاوش حاتم چهار عضو دیگر دفتر تحکیم وحدت که طی ١ ماه اخیر بازداشت شدند، با قید ضمانت و یا وثیقه از زندان آزاد شدند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید