خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  غلام‌حسن عرشی، زندانی سیاسی، در پی اعتراض به شرایط بند ۳۵۰ به سلول انفرادی منتقل شد

غلام‌حسن عرشی، زندانی سیاسی، در پی اعتراض به شرایط بند ۳۵۰ به سلول انفرادی منتقل شد

خبرگزاری هرانا – در پی اعتراض غلامحسن عرشی، زندانی سیاسی، به شرایط نامناسب بهداشتی بند ۳۵۰ زندان اوین و عدم رسیدگی پزشکی به مشکلات زندانیان، وی به دستور بزرگ‌نیا رییس این بند به سلول انفرادی منتقل شده است.

به گزارش بامدادخبر، روز چهارشنبه (دهم آذر) غلامحسن عرشی از جمله بازداشت‌شدگان اعتراضات پس از انتخابات، در زمان سرکشی بزرگ‌نیا رییس بند ۳۵۰ اوین، نسبت به محرومیت زندانیان سیاسی این بند از حداقل امکانات بهداشتی اعتراض می‌کند که این اعتراض با برخورد بسیار تند بزرگ‌نیا مواجه می‌شود. پس از این اتفاق غلامحسن عرشی به دستور بزرگ‌نیا به سلولی انفرادی در بند ۲۴۰ فرستاده شده تا کنون در انفرادی به سر می‌برد.

غلامحسن عرشی پیش از این نیز در مردادماه سال جاری به دلیل اعتراض به شرایط غیرانسانی بند ۳۵۰ به همراه شانزده زندانی سیاسی دیگر به انفرادی منتقل و در آنجا دست به اعتصاب غذا زده بود.

شرایط نامناسب بهداشتی در بند ۳۵۰ و عدم وجود امکانات اولیه در این بند تا کنون اعتراض بسیاری از زندانیان را در پی داشته است. این در حالی‌است که بسیاری از زندانیان این بند به دلیل بازداشت‌های طولانی مدت دچار عوارض جسمانی مختلفی شده‌اند و عدم وجود امکانات بهداشتی لازم موجب تشدید و سرایت بیماری‌ها در این بند می‌شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید