خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۹, 10th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۱۵ ساعت ۱۴:۴۲:۰۹

    خانه  > اندیشه و بیان  >  مقامات اطلاعاتی عاملان بیانیه منتسب به سازمان مجاهدین را شناسایی کنند

مقامات اطلاعاتی عاملان بیانیه منتسب به سازمان مجاهدین را شناسایی کنند

خبرگزاری هرانا – سخنگوی قوه قضائیه از مذاکرات خود با دادستان تهران برای شناسایی عاملان نویسنده بیانیه منتسب به سازمان مجاهدین خبر داد و گفت: از دادستان خواسته شد به طور جدی با همکاری سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات برای شناسایی افرادی که این بیانیه را دادند اقدام کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای بعداظهر دوشنبه در پنجمین نشست خود با خبرنگاران در مورد موضع قوه قضائیه برای برخورد با متهمانی که آزادانه در کشور فعالیت می کنند با وجود اینکه از مسببان حوادث سال گذشته بوده و علیرغم موضع جدی مسئولان کشور، به این مسئله دهن کجی کرده و بیانیه هایی صادر می کنند و همچنین احزاب مجاهدین انقلاب اسلامی و مشارکت که علیرغم لغو پروانه فعالیت همانند سابق فعالیت داشته و بیانیه منتشر می کنند گفت: موضع ما موضع قانون است و این افراد نیز اشتباه کرده و با این اقدامات روز به روز پرونده خود را سنگین تر می کنند.

سخنگوی قوه قضائیه تاکید کرد: تردید نکنید قانون به سراغ آنها خواهد رفت و زمانی می رسد که برای نجاتشان دیر است. در حال حاضر این افراد علیرغم وجود فرصت برای جبران گذشته خود نه تنها اقداماتی قبلی شان را جبران نکرده اند بلکه خلاف مسیر قانونی فعالیت خود را ادامه می دهند.

وی  با اشاره به مذاکرات خود با دادستان تهران برای شناسایی عاملان نویسنده بیانیه منتسب به سازمان مجاهدین گفت: از دادستان خواسته شد که به طور جدی از سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات برای شناسایی افرادی که این بیانیه را دادند کمک خواسته شود.

محسنی اژه ای با بیان اینکه تا کنون فردی مسئولیت این نامه را برعهده نگرفته و امضایی نیز پای این بیانیه وجود ندارد گفت: به دادستان گفته شد که موظف است از طریق ضابطان مانند وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه افرادی که بعد از انحلال با این عنوان بیانیه منتشر می کنند را شناسایی و برخورد قانونی و قاطع داشته باشند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید