خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹, 11th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۱۴ ساعت ۱۵:۵۴:۵۱

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ انتقال علی اکبر نظری به زندان قزل حصار و غلامرضا غلامحسینی به قرنطینه رجایی شهر

هرانا؛ انتقال علی اکبر نظری به زندان قزل حصار و غلامرضا غلامحسینی به قرنطینه رجایی شهر

خبرگزاری هرانا – علی اکبر نظری از اعضای سندیکای اتوبوسرانی تهران و حومه که چندی پیش پس به صورت تلفنی به شعبه دوم ویژه امنیت احضار و پس از مراجعه در همان مکان بازداشت و هم اکنون به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.

لازم به یاد اوریست هم اکنون رضا شهابی ، ابراهیم مددی از دیگر اعضای سندیکای اتوبوسرانی تهران و حومه هم در زندان اوین به سر میبرند. بنا به اطلاع گزارشگران خبرگزاری حقوق بشر ایران “هرانا” همچنین اقای غلامرضا غلامحسینی عضو هییت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و از اعضای شورای همبستگی برای دمکراسی و حقوق بشر در ایران نیز به قرنطینه زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.

وی در ۱۲ آبان ماه سال جاری در یک مغازه کافی نت توسط نیروهای امنیتی بازداشت و از انجا به بند اطلاعات زندان رجایی شهر منتقل شد. وی در مدت بازداشت خود در این بند به شدت تحت شکنجه های فیزیکی و روحی بوده است.

این زندانی سیاسی چندین بار از سوی مقامات امنیتی و قضایی مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود و اخرین بار فرزند وی توسط مامورین اطلاعاتی در شهر کرج به گروگان گرفته شده بود تا با فشار بر غلامحسینی وی خود را به اطلاعات معرفی نماید.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید