خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  چهار تن به اتهام قاچاق مواد مخدر در اصفهان اعدام شدند

چهار تن به اتهام قاچاق مواد مخدر در اصفهان اعدام شدند

خبرگزاری هرانا – چهار زندانی مرد که به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر بازداشت و به اعدام محکوم شده بودند بامداد امروز در زندان مرکزی اصفهان اعدام شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از روابط عمومی دادگستری اصفهان، محکوم علیه‌ی اول “عبداله –ن” در رابطه با نگه داری و در معرض فروش قرار دادن ۴۹۵ گرم کراک ومحکوم علیه دوم “ظریف-د” در رابطه با نگه داری مقدار نه کیلو و۴۵۰ گرم کراک به اعدام محکوم شد. محکوم علیه سوم “بختیار-س” متولد ۱۳۴۵ نیز دارای سابقه در رابطه با مواد مخدر به موجب رای شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان به جرم نگه داری۷۴ کیلو و ۸۰۰ گرم کراک وحمل و نگه داری ۵۶ کیلو و ۱۰۰ گرم کراک ونگه داری ۶۰۳ گرم تریاک و۹۴ گرم سوخته تریاک و دو دستگاه وافور واعتیاد به مواد مخدر به اعدام و دو سال حبس ومبلغ ۱۸۲۰۰۰۰۰ ریال جزای نقدی و۷۰ ضربه شلاق محکوم شد.

محکوم علیه چهارم “مسعود –ق” متولد ۱۳۵۱ نیز به جرم جاسازی و حمل ۲۶۱ کراک به موجب رای شعبه چهارم دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان به اعدام و مصادره اموال به استثنای هزینه متعارف زندگی محکوم شد.

این چهار حکم به تایید دادستان کل کشور رسید و به این ترتیب هر چهار محکوم صبح روز شنبه – امروز- و پس از آنکه درخواست عفوشان در دو نوبت مورد مخالفت قرار گرفت پس از طی مراحل اعدام شدند.

لازم به ذکر است اتهامات فوق از سوی منابع مستقل مورد تائید قرار نگرفته است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید