خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۱۲ آذر ۱۳۸۹, 23rd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۱۲ ساعت ۱:۱۵:۱۱

    خانه  > زندانیان  >  شرایط وخیم جسمانی محسن دگمه چی

شرایط وخیم جسمانی محسن دگمه چی

خبرگزاری هرانا – در ادامه بی توجهی مقامات زندان به وضعیت بیماران زندانی، و عدم رسیدگی به این زندانیان، یکی از زندانیان سیاسی بنام محسن دگمه چی که مبتلا به بیماری و مشکلات خاص جسمی می باشد، از سوی مسئولین زندان و بهداری اوین، متهم شده است که “شما تمارض می کنید و مشکلی ندارید.”

به گزارش کانون حمایت از خانواده های جان باختگان و بازداشتی ها، این درحالیست که وضعیت زندانیان سیاسی بیمار روز به روز بدتر می شود و کسی نیز به این وضعیت پاسخگو نمی باشد و دکتر زندان نیز بجای مداوای وی و بیماران زندانی، به تندی با آنان برخورد می کند.

محسن دکمه چی ۵۰ ساله از بازاریان شناخته شده تهران می باشد، که مدتی پیش بعد از نزدیک به یک سال بلاتکلیفی در زندان اوین محاکمه شد. اتهام وی کمک مالی به برخی خانواده های زندانیان سیاسی بود.

چند روز پیش نیز پیمان کریمی آزاد، از بازداشت شدگان عاشورای ٨٨ که در زندان اوین به سر می برد، در حالیکه به دلیل افت فشار پی در پی فشار خون و تزریق انسولین در وضعیت وخیمی داشت، با بی توجهی، عدم رسیدگی و خشونت پزشک و بهیاران بهداری زندان روبرو شد، که ضمن ضرب و شتم وی، در حالیکه در شرایط اضطراری پزشکی قرار داشت، به زندان انفرادی منتقل کردند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید