خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۹ آذر ۱۳۸۹, 17th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۰۹ ساعت ۸:۴۵:۱۹

    خانه  > اعدام  >  شهلا جاهد فردا اعدام می‌شود

شهلا جاهد فردا اعدام می‌شود

خبرگزاری هرانا – در حالی که عبدالصمد خرمشاهی وکیل شهلا جاهد  گفته است که وی سحرگاه فردا در زندان اوین اعدام خواهد شد، برخی از منابع خبری از عدم اعدام وی خبر دادند.

عبدالصمد خرمشاهی وکیل مدافع شهلا جاهد در گفت و گو با فارس  درباره سرانجام اجرای حکم شهلا جاهد اظهار داشت: صبح امروز به واحد اجرای احکام رفتم و زمان اجرای حکم به من ابلاغ شد.

وی افزود: مسئولان واحد اجرای احکام دادسرا ضمن ابلاغ زمان اجرای حکم گفتند، قرار است این حکم سحرگاه فردا در محوطه زندان اوین اجرا شود.

یک منبع آگاه  به جرس گفت که شهلا جاهد برای اجرای حکم امروز صبح زود از بند نسوان به مکان دیگری انتقال یافته است.

پیش از این دادستان عمومی و انقلاب تهران در خصوص پرونده‌ شهلا جاهد نیز به ایسنا گفته بود که در حال حاضر پرونده به دادسرای امورجنایی اعاده شده و اگر موانع قانونی مثل گذشت شاکی رخ ندهد، این حکم در آینده‌ای نه چندان دور اجرا خواهد شد و برای اجرای حکم نیز تعیین وقت شده است.

در همین حال،  به گزارش خبرنگار خبرآنلاین صبح امروز در شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران و با حضور ناصر محمد خانی و فرزندش علیرضا و وکیل خانواده سحرخیزان(نوری) هیئت صلح وسازش دادسرای جنایی تلاش خود را برای جلب رضایت و جلوگیری از حکم قصاص آغاز کرد.

در جلسه مذکور با حضور هئیت صلح وسازش ابتدا قاضی جابری و دیگر اعضای هیئت تلاش گسترده ای پیرامون جلب رضایت خانواده مرحوم لاله سحرخیزان آغاز کردند که متاسفانه این جلسه بدون نتیجه پایان یافت و ناصر محمد خانی اعلام کرد وی وکالت دو فرزندش را بر عهده دارد و علاوه بر وی مادر لاله و دو خواهر او و یک برادرش که بعد از فوت پدرشان در این زمینه صاحب حق هستند، باید تصمیم گیری کنند.

این گزارش حاکی است پس از ۳ ساعت بحث و گفتگو پیرامون حادثه جلسه بی نتیجه ماند و ناصر محمد خانی اعلام کرد مصاحبه های اخیر شهلا و وکیل مدافع وی، خانواده مرحوم لاله را جریح تر ساخته است.
در پی بی نتیجه ماندن جلسه و با توجه

به استیذان رییس قوه قضاییه مبنی بر اجرای حکم احتمالا حکم اعدام فردا با حضور خانواده مرحوم لاله سحر خیزان در محوطه زندان اوین اجرا خواهد شد.
یکی از اعضای هیئت صلح و سازش در ارتباط با حکم شهلا یه خبرنگار ما گفت ما هنوز نا امید نیستیم و با توکل بر خدا سعی خواهیم کرد صبح فردا تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا بتوانیم در پای چوبه دار حکم رضایت را برای نجات شهلا از مرگ حتمی بگیریم.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید