خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۵ آذر ۱۳۸۹, 21st of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۹/۰۵ ساعت ۱۴:۳۲:۲۷

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ انتقال پیمان کریمی به سلول انفرادی پس از ضرب و شتم توسط پزشک زندان

هرانا؛ انتقال پیمان کریمی به سلول انفرادی پس از ضرب و شتم توسط پزشک زندان

خبرگزاری هرانا – پیمان کریمی از بازداشت شدگان حاضر در بند ۳۵۰ در شب عید غدیر به سلول انفرادی بازداشتگاه ۲۴۰ اوین منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، پیمان کریمی در شرایط وخیم و اضطراری جسمی به سر می برد به طوری که در ماهای اخیر به دفعات از بند ۳۵۰ اوین به بهداری داخل زندان و بیمارستان طالقانی تهران منتقل شده است در شب عید غدیر به دلیل شکایت مسئولان بهداری زنذان اوین جهت تنبیه به بازداشتگاه ۲۴۰ و سلول انفرادی منتقل شد.

مراجعات مکرر پیمان کریمی به بهداری اوین به دلیل افت فشار پی در پی فشار خون و تزریق ۱۰۸ واحد انسولین در طول شبانه روز سبب بی تفاوتی و عدم رسیدگی به بیمار شده که این رفتار غیرمسئولانه پزشک و بهیاران موجب اعتراض پیمان کریمی واقع شده که در پی این اعتراض مسئولان بهداری به جای اصلاح رفتارخود شروع به ضرب و شتم وی نموده و وی را آماج حملات مشت و لگد خود قراردادند و سپس در اقدامی پیش دستانه از وی شکایت نموده و و درشب عید غدیر در حالیکه وی در شرایط  اضطراری پزشکی قرار داشت به زندان انفرادی منتقل کردند.

شایان ذکر است که در پی انتقال وی به سلول انفرادی وی مسئولان زندان را تهدید به اعتصاب غذا و دارو نموده است که باعث افزایش نگرانی ها درخصوص اوضاع جسمی ایشان گشته است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید