خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۹, 24th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۳۰ ساعت ۴:۱۴:۵۴

    خانه  > سایر گروهها  >  آماده باش مترو، شرکت واحد اتوبوسرانی و نیروی انتظامی

آماده باش مترو، شرکت واحد اتوبوسرانی و نیروی انتظامی

خبرگزاری هرانا – در آستانه فاز اجرایی طرح هدفمندی یارانه ها و رها سازی قیمت ها، پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی، مترو و همچنین نیروهای انتظامی پایتخت، به حالت آماده باش درآمدند.

به گزارش جرس، در جهت کنترل روند اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها، علاوه بر پرسنل نیروی انتظامی، به کارکنان مترو و شرکت واحد اتوبوسرانی نیز حالت آماده باش اعلام شده و ابلاغ گردیده است که تا اطلاع ثانوی هیچگونه مرخصی به پرسنل این سه بخش داده نمی شود. بر اساس این گزارش، مسئولان این سه بخش حتی به کسانی که در مرخصی به سر می بردند، اعلام کرده اند که لغو مرخصی شده اند و هر چه سریع تر به محل کار های خود مراجعه کنند.

یک منبع آگاه در این باره به خبرنگار جرس گفت:” پس از هدفمند کردن یارانه ها پیش بینی می شود که استقبال از اتوبوس و مترو به دلیل افزایش قیمت تاکسی افزایش یابد به همین دلیل تمامی اتوبوسهای اسقاطی برای حمل و نقل مردم در دست تعمیر است”.

وی همچنین افزود: ” متروی تهران نیز درصدد است که هر چه سریع تر خطوط ناقص را تکمیل کند به همین دلیل بدون اینکه پله برقی و تعداد قطارهای خط کلاهدوز در مترو تکمیل باشد ، مسئولان به راه اندازی این خط اقدام کرده اند.”

نیروی انتظامی نیز از اوایل آبان ماه طرح ویژه حضور در محلات را در راستای طرح هدفمند کردن یارانه ها در دستور کار قرار داده و آنرا “محله محور” نامیده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید