خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۹, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۲۵ ساعت ۱۲:۰۳:۴۷

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ خالد حردانی در یازدهمین سال محکومیت همچنان محروم از حقوق یک زندانی

هرانا؛ خالد حردانی در یازدهمین سال محکومیت همچنان محروم از حقوق یک زندانی

خبرگزاری هرانا – خالد حردانی زندانی امنیتی محبوس در زندان رجایی شهر کرج در حالی وارد یازدهمین سال محکومیت خود شده است که تا کنون از حقوق یک زندانی محروم بوده است.
بنا به اطلاع گزارشگران خبرگزاری حقوق بشر ایران “هرانا” خالد حردانی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق اخلال در امنیت پرواز به حبس ابد محکوم شد. وی چندی بعد در دادگاه انقلاب تهران به اتهام اطلاع رسانی و مصاحبه با رسانه های بیگانه برای بار دوم به ۷ سال زندان و تبعید به خارک محکوم شد.
وی در سلول های انفرادی تا بحال ۲ بار دچار نارسایی قلبی شده و قادر به گذراندن دوران محکومیت خود در زندان نیست و بهداری زندان به همین علت خواستار معالجه این زندانی در بیرون از زندان توسط پزشک متخصص شده که این درخواست به دلیل تبعید غیر قانونی این زندانی به زندان رجایی شهر و نداشتن دسترسی به مسئولین پرونده وی رد شده است.
در حکم اصلی این زندانی امنیتی که در حال حاضر به اجرا در آمده است از تبعید به زندانی دیگر نامی برده نشده و تبعید ایشان به زندان رجایی شهر کرج به طور غیرقانونی بوده است.
لازم به یاد آوردی است که این زندانی امنیتی ۳۲ ماه ممنوع الملاقات بوده و ماه گذشته پس از ۳۲ ماه برای اولین بار با خانواده خود ملاقات کرده است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید