خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۹, 17th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۸/۲۳ ساعت ۹:۰۳:۰۹

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  تحصن دانشجویان دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران و تعطیلی کلاس ها

تحصن دانشجویان دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران و تعطیلی کلاس ها

خبرگزاری هرانا – دانشجویان دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران در اعتراض به مدیریت ضعیف دانشکده دکتر «محمد حسن شجاعی فرد» و بی توجهی های ریاست دانشگاه دکتر «محمد سعید جبل عاملی» و نیز مشکلات آموزشیِ که مدت هاست گریبان گیر آن هاست، دست به تحصن زده و بر سر کلاس های درس خود حاضر نشدند.

به گزارش دانشجو نیوز، صبح روز شنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۹ دانشجویان دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران، از ساعت ۸ صبح و در اقدامی هماهنگ با تجمع روبروی دانشکده خواستار حضور مسئولین دانشگاه برای پاسخگویی به مطالبات انباشته شده شان شدند اما هیچ یک از مسئولین تا لحظه تنظیم خبر حاضر به پاسخگویی نشدند.

 

لازم به ذکر است در این تجمع تمامی گروه های دانشجویی متحد با هم حضور یافتند و خواستار رسیدگی به مشکلاتشان شدند.

ضمناً مسئولان حراست و انتظامات دانشگاه به مانند هر تجمع دانشجویی، در دانشگاه علم و صنعت حضور چشمگیری داشتند.

همچنین روز گذشته جمعی از دانشجویان معترض با صدور بیانیه ای اعلام کردند تا برطرف نشدن مشکلات آموزشی بر سر کلاس های درس خود حاضر نخواهند شد و تهدید کردند “در صورت بی توجهی مجدد عواقب بعدی متوجه مسئولین دانشگاه خواهد بود.”

متن این بیانیه که امروز با عنوان “دانشکده مهندسی خودرو تعطیل شد!” انتشار یافت، به شرح زیر است:

با توجه به سابقه یک دهه ای دانشکده مهندسی خودرو دانشجویان این دانشکده با مشکلات عدیده غیر قابل اغماضی دست و پنجه نرم می کنند.
علیرغم پیگیری ها و تلاش های متعددی که مدت هاست از سوی دانشجویان جهت رفع این مشکلات صورت می گیرد، متاسفانه به دلیل سوء مدیریت رئیس دانشکده و بی توجهی های ریاست دانشگاه این مشکلات همچنان به قوت خود باقی است و رفته رفته بر میزان آن ها افزوده می شود.

 

لذا ما دانشجویان دانشکده مهندسی خودرو بر آن شدیم که جهت استیفای حقوق مسلم خود کلیه فعالیت های آموزشی دانشکده را به حالت تعلیق درآوریم.
شایان ذکر است این روند تا برطرف شدن مشکلات موجود ادامه خواهد داشت.
در صورت بی توجهی مجدد عواقب اقدامات بعدی متوجه مسئولین دانشگاه خواهد بود.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید